Покрасить стены мебель балки деревянном доме Товарів у наявності: 84

Підкатегорії

 • MV
 • Масло для лестницы из...
 • Масло і Віск для...

  масло для столешниц из дерева и мебели в Киеве

  Яке вибрати масло / віск для стільниці або меблів з дерева?


  Дерев'яні меблі під маслом або маслом з твердим воском мають прекрасні вигляд і стійкі до різних впливів. Масло, а особливо кольорове масло з воском, красиво прорисовує структуру деревини, робить її яскравою, барвистою і насиченою.

  Для яких меблів олія:

  Масло або масло-віск можна застосовувати практично для будь-яких меблів в кімнаті.

  • Дерев'яні столи / стільниці.
  • Кухонні фасади.
  • Двері в кімнату.
  • Підвіконня.
  • Шафа і тумбочка.
  • Стільці.
  • Крісла / диван
  • Ліжка з дерева.

  Колір олії для меблів:

  Для збереження природного кольору дерева застосовують прозорі масла і масла з твердим воском. Зазвичай натуральні масла (і з воском) трохи посилюють жовтуватий колір дерева. Це природна властивість будь-якого натурального масла. Але є й винятки, наприклад масло поліуретанове абсолютно не змінює відтінок деревини.

  Для зміни кольору дерева можна піти трьома шляхами:

  1. Спочатку морилка потім масло з твердим воском.
  2. Спочатку кольорове масло потім прозоре масло з твердим воском
  3. 2 шари кольорового масла з твердим воском.

  Третій варіант одночасно змінює колір дерева і дає йому захист від зносу. Існує безліч кольорових масел і масел з твердим воском. Зазвичай масло без твердого воску не є дуже зносостійким і вимагає фарбування зверху надійним прозорим або кольоровим маслом з твердим воском.


  Какие масла для столешниц:


  Для стільниць зазвичай застосовують продукти на основі лляної олії. Її в виробничих умовах очищують, варять, знову очищують, додають осушувачі, пігменти і коли необхідно твердий карнаубський віск.
  У дешевих варіантах масло не варять а просто змішують з бджолиним воском: виходить дуже дешево. Деякі виробники застосовують рапсове масло (Osmo), воно дешевше як сировину і в нього домішують багато добавок для поліпшення властивостей.
  Існують сьогодні і водорозчинні масла, вони швидко сохнуть. Деякі масла (Ікеа) необхідно часто, раз в 2 тижні - раз на півроку оновлювати на стільниці для збереження захисних властивостей. Існують масла на основі поліуретану, дуже стійкі до зносу і не міняють колір дерева.

  Можно ли масло покрыть лаком:

  Зазвичай масло оновлюють за допомогою такого ж масла / олії з воском. Але існують поліуретанові алкідні лаки для стільниць, які наносять на масло і підсилюють покриття.

  Ви можете зателефонувати нашим консультантам для більш повних відповідей на Ваші запитання.

  Купити масло для меблів і стільниць Ви можете в Києві або онлайн з відправкою в міста України. Гарного Вам вибору і вдалої покупки.

на сторінку
Показані 1 - 80 із 84 пунктів
Показані 1 - 80 із 84 пунктів