Лляна олія

Наносим лучшее варёное льняное масло на дерево

Натуральні олії для деревини бувають мінеральні (це виготовлені з нафти) і рослинні. Найбільш популярним серед натуральних рослинних масел це лляне олія. Однак в чистому вигляді (масло сирець) не можна застосовувати лляну олію. На виробництві масло сирець проходить попередню високотемпературну термообробку - частина технологічного процесу. Під...

Наносим лучшее варёное льняное масло на дерево

Натуральні олії для деревини бувають мінеральні (це виготовлені з нафти) і рослинні. Найбільш популярним серед натуральних рослинних масел це лляне олія. Однак в чистому вигляді (масло сирець) не можна застосовувати лляну олію. На виробництві масло сирець проходить попередню високотемпературну термообробку - частина технологічного процесу. Під час термічної обробки в сирці гинуть мікроби різні. Це необхідно для того, щоб надалі, коли масло буде вже в деревині, мікроорганізми не переселились в оброблену деревину. Також масло в виробничих умовах обов'язково очищується, стає прозорим. І ось вже лляне масло, практично очищене, стає корисним для длеревянних поверхонь.

У ассортименті нашого магазину на основі лляної олії є такі продукти.

Голден Вейф масло з твердим воском матове (біле і прозоре), Трае Люкс масло з твердим воском матове і сатинове (кольорове і прозоре). Всі продукти успішно застосовуються з метою  обробки різних дерев'яних поверхонь, таких як меблі, двері, паркет, стіни, балки, зберігаючи тривалий час прекрасний зовнішній вигляд деревини. Крім того, це абсолютно екологічні і безпечні продукти для людини і навколишнього середовища, не містять летучих.

Докладніше

Лляна олія Товарів у наявності: 36

Показані 1 - 36 із 36 пунктів
Показані 1 - 36 із 36 пунктів