Масло Воск для деревини

Інформація

Олія з віском для сходів (750 мл) Трае Люкс .

Новий товар

Масло з твердим воском Траелюкс ПРО МАТ для дерев'яних ступенів сходів з дуба, бука, ясена або сосни. Матова поверхня стійка до стирання і стоячій води.   Завдяки покращеній рецептурі Траелюкс не містить консервантів, біоцидів, кобальту і оксимов, безпечний для людей, тварин і рослин. Масло безпечно для іграшок і стійке до дії слини і шкірного жиру.

TRAE LYX PRO MAT

Детальніше

21 од.

можна придбати в Києві

1 828,35 ₴

  • 1 шт
  • 6 шт.

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд TRAE LYX
Виробництво Нідерланди
Бліск Мат
Колір Прозорий
Витрати (м.кв. з 1 л.) 30
Витрати (м.кв. с 1 бан.) 22,5
Спосіб нанесення кисть / валик
Термін висихання 24 години
Розбавлення скипидар
Вага 0,7 кг
Can-Trae-Lyx 750 мл.
Расход материала 30 м.кв. с 1 литра в один слой. Банка 750 мл в два слоя покрытия на 11 кв.м.
Призначення Кисть для Масло-Воска
Зберігання 2 года

Інформація

Олія з твердим воском для дерев'яних сходів.

Trae Lyx HardWax Pro Mat 750 мл.

Для покриття сходів і підлог, паркету в приміщеннях з підвищеним навантаженням.

TRAE-LYX Pro Mat

Упаковки масла з воском Трае Люкс Про Мат 750 мл. вистачає повністю покрити ступені і поручні сходів з першого на другий поверх. З урахуванням дворазового покриття

Дубовий паркет виглядає дуже красиво під таким матовим маслом з твердим воском.

TRAE_LYX_PRO_MAT

Трае Люкс Промат виключно легкий в застосуванні. Необхідно вміст баночки перемішати до отримання рівномірної маси, наносити на підготовлену чисту дерев'яну відшліфовану поверхню тонким шаром за допомогою пензлика, велюрового валика або падом. Після нанесення протираємо поверхню по мокрому м'якої бавовняно паперової тканиною, розтираємо залишки нашарувань масла з воском, наводимо таким способом поверхню до рівномірного шару. Наступний шар Трае Люкс Про Мат наносимо так само точно не раніше ніж через 24 години. Масло з твердим воском не піднімає ворс деревини при нанесенні, тому виконувати міжшарового шліфування немає необхідності. Однак, якщо Ви маєте бажання все-таки заматувати додатково поверхню перед нанесенням другого шару, то це можна зробити за допомогою шліфувальної шкурки з зерном 320 - 400.

Легка експлуатація поверхні, обробленої Трае Люкс маслом з твердим воском можлива через 24 години.

Повне затвердіння - 14 днів.

Мити дерев'яну поверхню, оброблену Трае Люкс продуктом, краще спеціальним Трае Люкс догляд за масло воском. Один ковпачок такої рідини додаємо на 5 літрів теплої води. Цією водою моєму поверхню, вона при цьому стає чистою, оновлюється, закриваються маленькі мікроподряпини, відновлюється ефект антиковзання. Також така вода здатна очистити і сильні забруднення на масловосковой поверхні, такі, як від кави, вина, ікри червоної або чорної та інші. При використанні Трае Люкс догляд за масло воском поверхня стає менш сприйнятливою до забруднення, стає постійно чистою. Навіть під час миття підлоги при будь-якого ступеня забруднення води на поверхні не залишається розлучень. Догляд за масло воском Трае Люкс - справжній подарунок господині, яка доглядає за красивим дерев'яним паркетом або сходами.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії:

Завантаження