Фарба для будинку

Інформація

Фарба для будинку

Купить хорошую краску для покраски дома

Хороша фарба для фарбування будинку.


Новий будинок краще відразу пофарбувати гарною фарбою. Фарбувальні роботи включають в себе попередню подготовку- ґрунтовку і покраску.Грунтовка будинку є обов'язковим етапом фарбувальних робіт. Крім того, що грунтовка виконує функцію знепилювання поверхні, вона також збільшує адгезію (прилипання) фарби до бе...

Купить хорошую краску для покраски дома

Хороша фарба для фарбування будинку.


Новий будинок краще відразу пофарбувати гарною фарбою. Фарбувальні роботи включають в себе попередню подготовку- ґрунтовку і покраску.Грунтовка будинку є обов'язковим етапом фарбувальних робіт. Крім того, що грунтовка виконує функцію знепилювання поверхні, вона також збільшує адгезію (прилипання) фарби до бетонної або інший мінеральної поверхні, отже і збільшується термін служби фарбувального покриття. Використовується грунтовка глибокого проникнення витратою 80 ÷ 100 гр / кв.м. Дуже важливо, зверніть на це увагу, що гарантувати потрібно пензлем або з використанням фарборозпилювача. Тольки такі методи забезпечать рівномірне нанесення грунту повністю на всі ділянки поверхні. Перевірити якість заґрунтовки легко. Після висихання поверхні хлюпніть миску води на стіну. Якщо вода рівномірно стікає і не утворює мокрих плям, значить заґрунтована якісно. Якщо місцями з'явилися намоклі ділянки, а місцями - немає, значить заґрунтована погано і це треба виправити - заґрунтувати ще раз, але тільки правильно.

"Фарбування зовні будинку з дерева "

Дерев'яний будинок з зовні можна пофарбувати такими прекрасними фарбами, як Авіс Деккенд, яка забезпечує довготривалий захист дерев'яних конструкцій і протистоїть агресивних умов негоди. Будиночок, пофарбований цієї чудової фарбою, багато років буде виглядати новеньким і радувати свого хозяіна.Также можна застосувати "гумовий фарбу" Фарбекс, яка створює міцне і еластичне покриття.


"Фарбування всередині дерев'яного будинку"

Для виконання фарбувальних робіт в дерев'яному будинку всередині асортимент матеріалів, які рекомендуємо використовувати, значно ширше. Можна застосовувати Авіс Деккенд, Фарба гумова, Верфайн Гарден Колорс. Всі ці фарби тонуються в потрібний колір індивідуально.


У нашому магазині Ви можете вибрати колір фарби, який хочете замовити. Каталоги кольорів доступні онлайн.

Докладніше

Фарба для будинку Товарів у наявності: 45

Показані 1 - 45 із 45 пунктів
Показані 1 - 45 із 45 пунктів