Краска для покраски забора из дерева Товарів у наявності: 40

Підкатегорії

  • Покрасить новый забор...

    Давайте обговоримо, як можна пофарбувати Ваш новенький дерев'яний паркан.Найбільшу вдячність клієнтів в даний час набули не такі вже нові матеріали для фарбування дерев'яного паркану. Це натуральні олії . Як відомо, натуральна олія буває рослинна та мінеральна. Найвищими антисептичними властивостями, які відіграють важливу роль при фарбуванні паркану, володіють олії на мінеральній основі або суміші різних рослинних олій, спеціально для цього призначених. Далеко не всякою олією можна обробити паркан. Вимоги до продукту: антисептичні властивості, грязе- водо- оттталківающіе властивості, стійкість до агресивного середовища (перепади температури, дощ, сніг, сонце). Парадоксально звучить, ми називаємо в даному випадку сонячний промінь. Так і є, для дерева - це екстремальна ситуація. Тому підбираємо матеріал, якій здатний на дереві витримати таке навантаження, захистити деревину від негативних факторів впливу і, як результат, зберегти природний прекрасний вид дерева на багато років і десятиліття. До таких продуктів, які забезпечать виконання всіх вищевказаних вимог, відносяться Садове масло "Верфайн", ТонБейц, Брюнолеум, Чорна шпала і Гудрон. Кожна з перерахованих вище олій має свої особливі переваги, свої колірні відтінки, застосовуються в різних випадках, як на вертикальній дерев'яної поверхні, так і на горизонтальній.

  • Перекрасить деревянный...

    Якщо з новим дерев'яним парканом все зрозуміло, то при фарбуванні старого паркану (при оновленні фарбування) необхідно взяти до уваги і врахувати ряд найважливіших чинників, які приведуть Вас до успіху в питанні фарбування дерев'яного паркану.
    Отже, для початку визначимо основу лакофарбового матеріалу, яким був пофарбований паркан. Якщо це було плівкоутворююче покриття, не кожне масло можна застосувати поверх. Трохи теорії. Плівка утворює покриття - це лак, фарба, просочення навіть, одним словом всі матеріали, які утворюють плівку. Да да, навіть деякі просочення є пленкообразуючими, просто в тонкому шарі. І обмачіво створюється враження, що плівки немає. А вона є. Це можна порівняти з плівкою поліетиленовою, буває тонка і товста. Згодом, на вулиці, поліетиленова плівка втрачає еластичність, починає кришитися шматочками розлітається по всюди. Теж саме відбуватиметься з пленкообразуючим покриттям на дерев'яних поверхнях, але просто в різний час. Тонка плівка фарби швидше почне лущитися, товста прослужить кілька довше. Є, звичайно категорії справжніх зовнішніх плівкових покриттів, таких як Авіс тімберкот, який стоїть "століттями". Повертаємося до своєї теми. Першою ознакою, що стара фарба на паркані здає позиції, це поява на поверхні матовості і білястого. При намоканні колір фарби зберігається яскравий, після просушування - бляклий. Це показник того, що лущення пішло. У такому випадку потрібно поверхню почистити від шелушашіхся шарів і нанести на стару фарбу Садове Масло Гарден Натуралс Верфайн. Цей продукт має адгезію (склеюється) з будь-якими раніше нанесеними фарбами та лаками. Є різні кольори в заводському виконанні. Можливе тонування в колір, який хоче покупець.
    Якщо Ваш старий паркан був оброблений раніше олією, в цьому випадку можна застосувати будь-який з матеріалів, який застосовується для нового паркану з нашого асортименту.

Показані 1 - 40 із 40 пунктів
Показані 1 - 40 із 40 пунктів