Масло Воск для деревини

Інформація

Масло Віск для дуба "Дуб Копчений" Trae Lyx Gerookt Ejken

Новий товар

Найміцніша кольорова олія з твердим воском кольору "ДУБ Копчений" Trae Lyx (Голландія) для стільниць, сходів, паркету та меблів. Застосовується також для обробки дитячих іграшок, ліжок та дитячих меблів. Абсолютно безпечний. Чудово підкреслює природність деревини. 

Детальніше

10 од.

Є в Києві

2 018,99 ₴

  • 1 шт
  • 6 шт.

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд TRAE LYX
Виробництво Нідерланди
Бліск Полумат
Застосування лестницы, пол, мебель, стены, потолок
Колір дуб копчёный
Витрати (м.кв. з 1 л.) 30
Витрати (м.кв. с 1 бан.) 22,5
Висота 12
Ширина (см.) 10
Глибина `10
Вага 800 гр
Щільність (кг/л) 1
Твердий залишок (%) 80
Пакування 750 мл.
Зберігання 2 года

Інформація

ОЛІЯ З ТВЕРДИМ ВОСКОМ  ДУБ КОПЧЕНИЙ

Trae Lyx Gerookt Eiken 750 ml.

До основних його відмінностей відносяться такі властивості, як зносостійке покриття поверхні з інтенсивним навантаженням. І таке міцне покриття досягається на твердих породах деревини, таких як дуб або ясен, всього за два шари Трає Люкса.

Матеріалами інших виробників необхідно наносити 3,4 і більше шарів, щоб їх кольорова олія не подряпувалася з дошки, а хоч якось трималася. Багато наших покупців, як показала практика, купують Трае Люкс хард вакс для зміцнення покриття на придбаній новій дошці підлоги, яка раніше була покрита іншим якимсь маслом або олією з воском. Але на початку експлуатації люди зрозуміли, що придбана дошка підлоги або паркет не мають міцного покриття і вже через місяць експлуатації існуюче кольорове покриття "сповзає" з дерева. У таких випадках Вам допоможе наш Трає Люкс, який лягає на будь-яку олію і зміцнює поверхню. Крім цього, поверхня перестає боятися стоячої води та ходіння по ній у взутті. Трає Люкс має чудову витрату 25 - 30 м.кв. з одного літра.

Уточнюю, що для покриття нової поверхні твердих порід потрібно трає люкс наносити в два шари. А ось на дошку підлоги з м'яких порід (сосна, смерека, ялина) необхідно нанести в три шари, щоб зміцнити її практично так само, як деревину з твердих порід.

Після застосування Трає Люкс і, особливо, коли у покупця є можливість порівняти Трає Люкс з маслами іншого виробника, клієнти кажуть, що Трає Люкс робить чудеса.

Фасад кухни из ясеня покрашен маслом с твердым воском  Trae Lyx Gerookt Eiken цвет "Дуб Копченый"Ступени лестницы ясеня покрашены маслом с твердым воском "Дуб Копченый" Trae Lyx

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії:

Завантаження