Воск для дерева

Дешево цена купит карнауба воск для дерева в Киеве

Воск для дерева-современные решения!

 Сьогодні матеріали на основі воску здобули велику популярність в обробці сучасної дерев'яних меблів, стін і підлоги в інтер'єрі будинку. В першу чергу це пов'язано з безобасностью воску для людини і навколишнього середовища. Чималу роль в популярний вокових матеріалів грає їх недорога ціна і легкість засто...

Дешево цена купит карнауба воск для дерева в Киеве

Воск для дерева-современные решения!

 Сьогодні матеріали на основі воску здобули велику популярність в обробці сучасної дерев'яних меблів, стін і підлоги в інтер'єрі будинку. В першу чергу це пов'язано з безобасностью воску для людини і навколишнього середовища. Чималу роль в популярний вокових матеріалів грає їх недорога ціна і легкість застосування.

Натуральный воск для пола и мебели:

Так як віск для дерева бувають твердими і м'якими, вони застосовуються в різних місцях в інтер'єрі. Так твердий віск має більше стійкість до зношування, трохи дорожче і може застосовуватися для підлоги з дерева і ламінта. Відповідно дешевший м'який віск застосовується переважно для меблів.Простота нанесения воска на дерево своими руками:.

Для фарбування нової дерев'яних меблів воском досить небагато приготувань. Рукавички, пензлик з натурльной щетини і бавовняна ганчірочка. Зручно розігріти віск перед нанесенням в гарячій воді (на водяній бані)

Дешево ціна купить карнауба віск для дерева в Києві

Сьогодні, наші покупці мають чудові відгуки про воску для дерева: "Віск легко наноситься." / "Вощеная поверхню додає естетвенние кольору в інтер'єрі" / "Карнаубський і бджолиний віск- екологічно безпечні для дітей і дитячих меблів".

Докладніше

Воск для дерева Товарів у наявності: 30

Показані 1 - 30 із 30 пунктів
Показані 1 - 30 із 30 пунктів