Покриття

Каталог

Інформація

Покриття

Вашій увазі представлені різні лакофарбові покриття, масло з воском, грунтовки по дереву, металу, бетону, цеглі для внутрішніх і зовнішніх робіт.ашій увазі представлені різні лакофарбові покриття, масло з воском, грунтовки по дереву, металу, бетону, цеглі для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Покриття Товарів у наявності: 39

Підкатегорії

 • Морилка для дерева

  Морилка для фарбування  дерева.


  Ми часто маємо бажання змінити колір дерев'яних меблів. Це може бути меблі всередині приміщення: підлоги, сходи, столи і стільці, шафа і ліжко. Або якийсь виріб зовні будинку: альтанка, лавочка, паркан або дитяча  площадка. Для того, щоб змінити колір ми використовуємо морилку. Вона (морилка) зберігає  структуру дерева-малюнок річних кілець і забарвлює виріб в обраний нами колір. Її відмінність від фарби в тому, що фарба повністю покриває малюнок деревини. У більшості випадків морилку необхідно додатково захистити екстра покриттям: лаком або маслом (воском) для дерева. Є, звичайно, морилки, які можна застосовувати самостійно, в окремих випадках. Для вірного решення у виборі тієї чи іншої морилки треба мати відповіді на такі запитання:

  Де буде використовуватися дерев'яний виріб, всередині або зовні приміщення?
  Це буде горизонтальна або вертикальна поверхню?
  Який навантаженні буде піддано дерево: стіл, підлогу, сходи?


  Узагальнено про морилки для дерева:

  види морилок
  кольори морилок                                                                                                        сфера застосування морилок

  Сфера застосування морилок.

  Морилка змінює колір дерева.  Морилки (бейци) мають широке коло застосування. Ними обробляють паркет і соснову дошку підлоги, сходи, двері та меблі всередині квартири, альтанки і паркани, будинки і гойдалки на вулиці.

  Розрізняють морилки для зовнішнього та інтер'єрного застосування. На фасаді будинку або на паркані морилки схильні до великих навантажень: ультра фіолет від сонця, Вітер, опади дощ і сніг, перепади температури і відповідно зміна геометричних розмірів пофарбованого вироби.

  Кольори морилок.


  Склад морилки повинен відповідати навантаженню в тій області, де буде експлуатуватися дерево. У морилці використовуються пігменти, які власне і змінюють забарвлення структури деревини. Ці пікменти бувають неорганічними- перетертими з мінералів-каменю і органічні - створені шляхом хімічного синтезу. Неорганічні пігменти набагато більш стійкі до руйнування від впливу ультра фіолету. Камінь натуральний і пігмент з нього не змінює колір через сонячній промінь. А органічні пігменти можуть втрачати свої властивості та  вицвітати на сонці. Тому органіка використовується всередині приміщень. А неорганічні пігменти морилок можна застосовувати для зовнішньої обробки деревини.

 • Лак

  Лаки для різних поверхонь. Для зовнішньої і внутрішньої обробки.

 • Фарба

  В асортименті нашого магазину є широкий вибір лакофарбової продукції виробництва України та Нідерландів. Фарба для інтер'єрів і фасадів будинків, для дверей дерев'яних і металевих конструкцій. Тонуємо фарбу в потрібний Вам колір.

 • Олія для дерева

  Описание категории масел для дерева.

  Масло применяется для пропитки древесины снаружи и внутри.

  История применения масел .

  Цена стоимость покраска снаружи деревянного дома купить в Киеве

  "Масло для покраски дерева внутри дома "

  Тестовая выделенная подпись

  Тестовое описание изображенного на фото процесса или группы материалов.

  Цена покраски металлического забора купить краску в Киеве

  "Масло для наружной покраски дерева"

  Тестовая выделенная подпись

  Тестовое описание изображенного на фото процесса или группы материалов.

  Масло для дерева 100% натуральне в Києві.


  ККупити масло для дерева в нашому магазині і придбати такі переваги:

  1. Масло для дерева не створює плівкового покриття, тому воно не піддається лущення і відшарування від поверхні дерева.
  2. Масло глибоко проникає в шари деревини і зміцнює деревину в тому числі зсередини, створюючи єдиний природний моноліт.
  3. Масло зберігає природний запах натурального дерева, деревина «дихає».
  4. Зберігається тактильне відчуття природної деревини. Волокна дерева зберігають свою форму і рельєф.
  5. В процесі нанесення масло не піднімає ворс деревини, виріб не потребує додаткового шліфування і полірування.
  6. Стійкість масла до зносу на паркеті і сходах може перевищувати стійкість лаку.
  7. Натуральне масло має антисептичні властивості від природи.
  8. Масла застосовуються і для зовнішньої обробки деревини і в інтер'єрах, для меблів, стін, стель, підлоги і сходів.
  9. Легкість в реставрації виробів, покритих натуральним маслом - безперечна перевага перед виробами, покритими лаком або фарбою.
  10. Масло може бути прозорим і кольоровим для зміни кольору дерева
  11. За допомогою кольорового масла недорога деревина набуває цінний вид.
  12. Масло всередині приміщення не потрібно оновлювати протягом багатьох-багатьох років.
   Для консультації і з питань вибору, порівняння і покупки масла для дерева зв'яжіться з нами по телефону +380979855539.
  Наші фахівці з радістю допоможуть Вам вибрати потрібне Вам масло. Безпосередньо в Авторському будівельному магазині є великий вибір різних масел і зразків на дереві, які можна безпосередньо випробувати. Ціна на олії може бути меншою від роздрібної. Масло можна купити дешевше, якщо Вам потрібно більше ніж 1 упаковка. Не соромтеся задавати питання про знижку на якісне масло. Доставка будь-якої кількості масла для дерева в будь-яке місто України здійснюється безкоштовно для покупцяя.

 • грунтовка - пропитка

  Краска для нового забора из дерева

  Грунтовка - пропитка  перед фарбуванням поверхні. 


  Деякі масла для деревини не вимагають попереднього просочення поверхні, до таких відносяться продукти Верфайн. Однак для всіх інших фінішних зовнішніх матеріалів просто необхідно зробити попередню підготовку.

  У нашому асортименті є грунти для пропитки деревини зі зміною кольору або збереженням природного Полифарб Древозахіст (на розчинниках), Максима Водний акриловий Древозахіст (грунтовка). Після нанесення даних грунтів поверхню необхідно обробити фінішним матеріалом - лаком в декілька шарів.

  Однак, маємо можливість запропонувати Вашій увазі грунт - пропитку  Авіс Тімберкоат імпрегнант (в прозорому і кольоровому виконанні: горіх, паліснадр, білий, чорний, тик, махагон, дуб). Даний грунт- пропитка  одноосібно забезпечує обробленої дерев'яної поверхні захист від будь-якої негоди постійно, без нанесення на поверхню будь-якого фінішного шару.

   

Показані 1 - 39 із 39 пунктів
Показані 1 - 39 із 39 пунктів