Електробатареї

Авторські якісні інноваційні обігрівачі нового поколоенія. Це алюмінієві чудові електричні радіатров UNO COMPACTO, які мають висоту секцій за все 27,5 см, що дозволяє такі радіатори використовувати в приміщеннях з низькими підвіконнями (вітражними вікнами). Радіатори заповнені незамерзаючої рідиною, що робить невразливою систему опалення в зимов...

Авторські якісні інноваційні обігрівачі нового поколоенія. Це алюмінієві чудові електричні радіатров UNO COMPACTO, які мають висоту секцій за все 27,5 см, що дозволяє такі радіатори використовувати в приміщеннях з низькими підвіконнями (вітражними вікнами). Радіатори заповнені незамерзаючої рідиною, що робить невразливою систему опалення в зимовий період у відсутності напруги. Авторський електричний радіатор оснащений програмним устаткуванням, завдяки якому Ви отримуєте обігрів не тільки по заданій і комфортній температурі, але і за часом. Так робота обігрівача може бути запрограмована під багатозонний лічильник, забезпечуючи максимальне споживання, коли електроенергія враховується з знижувальними коефіцієнтами або з урахуванням Вашого розкладу. Сам програматор - інтелектуальний прилад, що дозволяє економити на витратах електроенергії, враховує всі джерела додаткового тепла. Роботу цього винаходу можна порівняти з екномним водінням автомобіля. Ви не завжди тисніть на газ, перебуваючи за кермом, а іноді і накатом. Так і тут. З максимальним ККД використовується будь-яка енергія. В результаті - наш клієнт отримав комфорт і економію.

Обігрівачі можуть бути з лівим або правим підключенням до електромережі, кількість секцій - на замовлення, від 4 до 18 штук. Електричний радіатор може бути встановлений на кронштейни або на коліщатка, що також дуже зручно в застосуванні. Конструкція обігрівача максимально зорієнтована на легке, надійне і комфортне використання і обслуговування. Обігрівач має п'ять ступенів захисту по електриці, включаючи, захист у відсутності заземлення, перепади напруги в мережі, обриви.

Докладніше

Електробатареї Товарів у наявності: 24

Показані 1 - 24 із 24 пунктів
Показані 1 - 24 із 24 пунктів