Фарба для стін на фасаді

Красим краской для стен фасада дома в Киеве

         Вибираємо фарбу для фасаду будинку.

Фасад будинку - це його обличчя. Вибираємо кращу фарбу, яка гарантовано буде служити десятки років і радувати око господаря.

Безсумнівно ідеальної фарбою для будь-якого фасаду з мінеральної поверхні може бути фарба Авіс Пермоглаз (Нідерланди), фарба надзвичайно стійка до агресивних умов погоди, в...

Красим краской для стен фасада дома в Киеве

         Вибираємо фарбу для фасаду будинку.

Фасад будинку - це його обличчя. Вибираємо кращу фарбу, яка гарантовано буде служити десятки років і радувати око господаря.

Безсумнівно ідеальної фарбою для будь-якого фасаду з мінеральної поверхні може бути фарба Авіс Пермоглаз (Нідерланди), фарба надзвичайно стійка до агресивних умов погоди, відмінно пропускає пар, стійка до механічного впливу. Добре скидає з себе різні забруднення, має високу здатність пропускати пар "дихає". Здатність «дихати» - найважливіша властивість фасадної фарби, особливо, якщо Ваш будинок утеплений мінеральним утеплювачем. Мінеральний утеплювач "скловата" пропускає водяні пари зсередини будинку на вулицю. Далі фарба повинна спокійно пропустити ці пари на вулицю. Якщо на мінеральний утеплювач Ви вирішите з метою економії застосувати фасадну фарбу, яка володіє сумнівними властивостями паропропусканія, Ви приймаєте ризики того, що фарба не впорається з попусом  пара і під навантаженням почне лопатися як міхур. Щоб уникнути незапланованих результатів рекомендую дотримуватися технології, перед покупкою матеріалу порадитися з нашими менеджерами, ми розповімо Вам всі тонкощі і нюанси і про те, які бувають підводні камені. Ідельним варіантом фарбування фасаду будинку може бути фарба Сигма Еластокоат (від тріщин), фарба еластична (володіє додатковим властивістю розтягуватися), не дозволяє штукатурці розтріскуватися. Особливе важливим для фасадної фарби є етап тонування. Ми застосовуємо спеціальні мінеральні пігменти, які не втрачають своїх властивостей від УФ променя, тому наша фарба кілька десятків років не вицвітає. З фарб українського виробника пропонуємо фасадну фарбу "Фасад Ультра" Поліфарб і "Гумову фарбу Універсальну" Фарбекс, які є в наявності і відмінно зарекомендували себе в екстремальних погодних умовах нашої місцевості.

Докладніше

Фарба для стін на фасаді Товарів у наявності: 18

Показані 1 - 18 із 18 пунктів
Показані 1 - 18 із 18 пунктів