Масло для зовнішніх робіт по дереву

Масло для наружных работ по дереву

Фарбуємо маслом і воском дерево. Зовнішні роботи.


Для захисту дерев'яних конструкцій застосовують різні покриття. Масло для дерева не утворює захисної плівки при висиханні, має дуже економічну витрату та при наявності світлостійких пігментів надійно захищає деревину від шкідливих впливів погоди і сонця. Глибоке проникнення масла в дерево дозв...

Масло для наружных работ по дереву

Фарбуємо маслом і воском дерево. Зовнішні роботи.


Для захисту дерев'яних конструкцій застосовують різні покриття. Масло для дерева не утворює захисної плівки при висиханні, має дуже економічну витрату та при наявності світлостійких пігментів надійно захищає деревину від шкідливих впливів погоди і сонця. Глибоке проникнення масла в дерево дозволяє захистити більш товсті шари деревини. При цьому масло дозволяє дихати поверхні, зайва волога не застоюється і легко випаровується. Це надає своєрідний ефект антисептика деревини.

Чим обробити дерево зовні.

Для фасадної обробки пропонують такі рішення:

антисептик
лазур
лак
віск
Олія
масло Віск
Антісептік- це розчин, що містить хімічні антисептичні добавки, можна застосовувати виключно зовні, щоб виключити вплив добавок на здоров'я людини. Антисептик рекомендовано закріплювати блакиттю або лаком, що по суті є одне і теж. Лазур і лак - це пленко утворюють покриття, що вимагають уважного нанесення в 2-3 шари. До утворення плівки в 100 мкн. Дешеві матеріали лак і блакить ніяк не еластичну плівку і таке покриття протримається не довго. Від сили 2-4 роки.

Масло або масло з воском?

Віск часто асоціюється з продуктом бджільництва. І дійсно можна зустріти пропозиції бджолиного воску для фасадної деревообробки. Але реально бджолиний віск висихає-вивітрюється на вулиці повністю. У нього температура плавлення +40 С. Від тепла рук плавиться, не кажучи про яскраве сонце. Є звичайно дорожчі і стійкі воски для зовнішнього застосування. З цієї причини і "Масло-Віск" теж застосовують тільки всередині приміщень.

Докладніше

Масло для зовнішніх робіт по дереву Товарів у наявності: 28

Показані 1 - 28 із 28 пунктів
Показані 1 - 28 із 28 пунктів