Масло для зовнішніх робіт по дереву

Інформація

Олія Верфайн Бруйнолеум 750 мл

Новий товар

Олія  для пропитки зовнішньої деревини.

Олія Верфайн Брюйнолеум на сосні

Пропитка на бітумної основі темно коричневого кольору для забору, альтанки, садового будинку.

Детальніше

1 Товар

в наявності В Києві

585,09 ₴

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд VERFIJN
Виробництво Нідерланди
Бліск Мат
Колір коричневый
Витрати (м.кв. з 1 л.) 12
Спосіб нанесення кисть / валик
Термін висихання 24 години
Розбавлення скипидар
Пакування 750 мл.
Призначення Кисть для Масло-Воска
Зберігання 2 года

Інформація

ВЕРФАЙН ® БРУЙНОЛЕУМ бітумна олія.

ВЕРФАЙН ® БРУЙНОЛЕУМ - олія коричнева зовнішня для обробки з метою захисту брусового будинку або забору дерев'яного. Самоовідновлююча . Виробництво Нідерланди.

Просочування деревини за допомогою Верфайн Бруйнолеум є ідеальною альтернативою для захисту деревини. Бруйнолеум також може бути використаний на поверхнях, які раніше були покриті карболінеум (carbolineum) за умови, що ці поверхні пройшли вже кілька циклів негоди.
олія для деревини ВЕРФАЙН ® БРУЙНОЛЕУМ виготовлена на на основі рослинних жирних кислот бунойлеум. Надає деревині гарний коричневий колір і створює оптимальний захист протягом тривалого часу. Бруйнолеум проникає глибоко в пори і має сильний водовідштовхувальний ефект.
Уточнюємо, що ® БРУЙНОЛЕУМ для зовнішнього застосування.
Підготовка поверхні: поверхня повинна бути сухою і без жиру. Поверхню попередньо очистити водою з аміаком. Поверхня повинна бути добре просушена, прошліфована і висушена до 15% вологості.
Розведення: продукт готовий до застосування. Перед і під час використання продукт необхідно добре перемішувати, щоб пігментні частинки добре поширилися. Застосування: наносити тонким шаром пензлем.
Уточнюємо, масло для деревини ®БРУЙНОЛЕУМ містить жирні кислоти і тому мало підходить для поверхні, яка використовується в якості лавки.
Час сушіння: в значній мірі залежить від товщини шару. і структури поверхні. Теоретично при температурі 20 ° C і 65% відносної вологості повітря - близько 4 годин по шорсткої поверхні і близько 10 години за струганої деревини.olie-bitumna-Bruinoleum

Уточнюємо, масло для деревини ® БРУЙНОЛЕУМ (bruinoleum) при несприятливих погодних умовах стає «липким» на дотик, це пояснюється тим, що жирні кислоти не в повній мірі знаходяться всередині деревини, а частково і на поверхні. Відбувається процес «самооновлення».

Бруйнолеум-масло для меблів.

Ви можете з легкістю власними руками нанести цю бітумну олію коричневого кольору на меблі з дерева. Полички з дуба набувають колір дерева Венге.

На деревянную мебель из дуба нанесено масло битумное для дерева Бруйнолеум. Цвет Венге.

Витрата масла: 8-12 м. Кв. з 1 літра, в залежності від товщини шару і структури поверхні.
Очищення інструменту: краще використовувати одноразовий інструмент.
Упаковка: 750 мл, 2500 мл, 5000 мл

Додаткові особливості бітумного масла Верфайн Брюнолеум.

Олія Верфайн Брюнолеум має здатність перекривати дерев'яні поверхні, оброблені раніше "отработкою" або відпрацьованим маслом, що, на жаль, часто зустрічається в цей час. Бітумне масло успішно просочує "втомлену" від отработки деревину, створює рівний, гарний темно коричневий шоколадний колір, при цьому, проявляє структуру деревини.

Перед фарбуванням паркану є можливість зробити зразки на Вашій деревині.

У нашому магазині Ви можете отримати зразки олії Верфайн Брюнолеум на вашій деревині, для цього просто напишіть нам або зателефонуйте.

Аксесуари

27 інших товарів в цій категорії: