Краска для покраски металлического забора Товарів у наявності: 11

Підкатегорії

 • Фарба для нового...
  Как правильно и красиво покрасить новый железный забор краской по металлу

  Покраска нового железного забора краской по металлу

  Залізний паркан може бути чудовою прикрасою Вашого заміського будинку. Дуже важливо застосувати настільки якісний матеріал для фарбування секцій металевої огорожі, щоб десятки років не турбуватися про його реставрацію. Давайте розглянемо декілька відмінних за якістю матеріалов.Под фінішну фарбу обов'язково застосовуємо ґрунтовку. Грунтовку необхідно використовувати з основою на розчинниках. Грунтовка на воді не пропоную для залізовмісних  металів, оскільки вода входить в контакт із залізом і починає відбуватися процес корозії.
  Отже, пропонуємо  варіанти грунтовок.
  Грунтовки преміум:
   Авіс "Залізний мініум" - грунт-мінерал на основі модифікованої алкідної смоли, що містить активний антикорозійний пігмент, застосовується для стали і металізованої стали.
  Авіс Безсвинцевий мініума - антикорозійний грунт, заснований на модифікованій алкидной смолі, що містить фосфат цинку в якості активного інгібатора іржі.
  Авіс мульти грунтовка відмінно накладається на складні поверхні, включаючи оцинковану сталь, цинк, алюміній, дерево і синтетичні матеріали. Це створює регулярну, закриту і пружну плівку, яка протистоїть іржі та ударам.
  "Авіс" грунт, стабілізуючий іржу, не містить свинцю, проникає прямо в іржу і радикально зупиняє її. Цей грунт перетворює іржу в стійку опору, навіть якщо іржа не була належним чином та повністю видалена.
  Пропонуємо також грунтовку українського виробника Полифарб ГФ-021.
  Приділіть будь ласка цьому увагу: запорука успішного фарбування металевого паркану на 99% залежить від рівня якості підготовки поверхні. Грунтування - частина підготовчих робіт.
  В якості фінішного шару фарбування (в один або два шари) можна використовувати будь-який із запропонованих материлов виробництва України або Нідерландов. Це можуть бути наступні лакофарбові матеріали.
  Чорний лак Верфайн (бітумний глянсовий лак, можна наносити на нову сталеву поверхню без попереднього грунтування).
  "Авіс" Хамерслак.
  "Захист 3 в 1".

 • Перефарбувати...
  Как правильно покрасить забор и ограду из ржавого железа в Киеве цена

  Фарба для іржавого металу забора (огорожі).

  Якщо з новим металевим парканом все зрозуміло. Грунт, фарба, то зі старим металевим парканом необхідно провести кілька більший обсяг робіт. Важливе значення має при цьому той факт, наскільки якісно Ви очистите шари старої лущиться фарби, а під фарбою ще й іржу. Якщо Ви не впевнені, що повністю зможете видалити іржу з поверхні металу, тоді потрібно застосовувати грунт "Авіс стабілізатор іржі". Даний грунт залишки іржі перетворить в стійку поверхню. Після цього можна буде нанести 2 шари фінішної фарби по металу. На Авіс грунт лягає будь-яка емаль по металу. Якщо Ви дуже постаралися і повністю видалили шари іржі, в такому випадку можна застосувати будь-яку ґрунтовку Авіс або ґрунтовку ГФ-21 виробництва Поліфарб. Різниця в матеріалах, звичайно, існує. Застосування матеріалів Авіс в системі передбачає більш ніж 10-річний період без необхідності відновлення поверхні.Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів