олія для терас

Для обробки і захисту дерев'яної тераси з сортів тропічної деревини, таких як масарандуба, махагон, венге, дерево тика і будь-які сорти червоного дерева успешним буде застосування натуральной олії  тікової  Голден Вейф або "Масла для твердого дерева (Хард Хаут Олия). Це прозорі олії , які відновлюють життєвий первісний колір деревини, яка вивітр...

Для обробки і захисту дерев'яної тераси з сортів тропічної деревини, таких як масарандуба, махагон, венге, дерево тика і будь-які сорти червоного дерева успешним буде застосування натуральной олії  тікової  Голден Вейф або "Масла для твердого дерева (Хард Хаут Олия). Це прозорі олії , які відновлюють життєвий первісний колір деревини, яка вивітрилася і посіріла від часу.

У разі, якщо Ваша тераса виготовлені з такої деревини, як сосна, модрина, смерека, та Ви маєте бажання змінити колір деревини, цікавим буде варіант використання масла Верфайн Тонбейц (колір морений дуб). Також можна використовувати Тікову олію Верфайн (колір тік).

Якщо Ви маєте терасу з деревоплити, і вона згодом  втратила первісний вигляд, рекомендую оновити її маслом тіка Голден Вейф. Олія  забезпечить глибоке просочування і відновить життєвий колір Вашої тераси. Практика показала, що даний спосіб реставрації тераси з деревоплити виявився найбільш успішним за якістю і показниками довговічності.

Докладніше

олія для терас Товарів у наявності: 27

Показані 1 - 27 із 27 пунктів
Показані 1 - 27 із 27 пунктів