Краска для покраски забора из дерева

Інформація

Олія для дерев'яного паркану Верфайн Туінбейтс 25 л.

Новий товар

Олія для дерев'яної огорожі на основі  створює ідеальний безплівковий захист на більш ніж 15 років без оновлення. Чудово зарекомендувала себе в атмосферних умовах України. Колір - коричневий (під дуб) Виробництво Нідерланди.

morilka-maslo-zabor

Детальніше

5 од.

Увага: Остання одиниця!

11 681,90 ₴

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд VERFIJN
Виробництво Нідерланди
Бліск Мат
Витрати (м.кв. з 1 л.) 12,5
Спосіб нанесення кисть / валик
Термін висихання 12 годин
Розбавлення уайт спирит
Матеріал масло
Щільність (кг/л) 0,95
Расход материала ок. 12 м.кв с 1 литра. / 2,5 Литров на 30 м. кв. в один слой. / 2,5 литров на 15 м.кв. в 2 слоя.ок. 12 м.кв с 1 литра. / 5 Литров на 60 м. кв. в один слой. / 5 литров на 30 м.кв. в 2 слоя.
Зберігання 2 года

Інформація

Олії застосовуються з давніх часів для забарвлення дерев'яного паркану, різних дерев'яних виробів (альтанки, лавочки, будинки, штахетник) з метою захисту від УФ променів і від атмосферного впливу на деревину. Олія сильно просочує деревину, не утворюючи плівкового покриття, має довгий термін служби. Просочені маслом паркан, хвіртка, ворота не вимагають практично догляду. Покриття на основі олії не лущитися і не облазить. Для покриття забору зазвичай використовують тоновану (кольорову) олію, популярні кольори: венге, горіх, вибілений дуб, старий сірий колір. Для тонування олії використовують мінеральні світлостійкі пігменти. Кольорова олія Верфайн Тон бейц коричневий має популярний коричневий колір горіха, надає деревині довготривалий захист від впливу зовнішніх погодних атмосферних умов. З нашої практики впродовж 15 років оброблені ВерфайнТон бейц виброби не потребують оновлення ( будинки, паркани). Також цією олією упішно оброблюють терасну дошку з будь яких сортів деревини. При цьому терасу необхідно оновлювати через декілька років.

Типи фарб, покриття для парканів.

 
Типи покриттів для фарбування дерева зовні
Не утворює плівку утворює плівкове покриття
Олія Морилка Пропитка Фарба Лак

Грунтовка

1 или 2 слоя

1 слой+доп. покрытие

1 шар

3-4 шари = 120 мкм.

3-4 шари = 120 мкм.

1 слой + лак

Видно структуру дерева

Видно структуру дерева Видно структуру дерева Структура дерева прихована Структура дерева не прихована Видно структуру дерева

5-12 років

3-4 роки

4-8 років

3-4 роки

2-4 роки

1 рік

Існують винятки, продукти високої цінової категорії з більш серйозними параметрами експлуатації, для цінителів.

Переваги кольорової олії  Верфайн Тон Бейтс

  1. Для обробки зовні і всередині
  2. Не потребує попередньої грунтовки дерев'яної поверхні

  3. швидко сохне

  4. Кольоровий, містить стійкі до УФ пігменти

  5. Не облазить

  6. Легко наносити

  7. Не потребує догляду, легко оновлювати

  8. Повертає деревині колишні красиві відтінки, проявляє текстуру деревини

  9. Економна ціна

Олійна пропитка для паркану Верфайн Туінбейтс.

Термін експлуатації олії для дерев'яного паркану.

Олія для дерев'яної огорожі  кольорова, коричневого приємного відтінку (під дуб морений) чудово зарекомендувала себе в агресивних атмосферних умовах України. Дерев'яні конструкції на вулиці не потребують оновлення більше 15 років, якщо оброблені Верфайн Туінбейц в два шари. Це безперечний доказ того, чим краще обробити дерев'яний паркан.

Як нанести своїми руками олію для паркану.

Олію для паркану Ви можете легко нанести своїми руками, адже Туінбейц не залишає плям, стиків і всяких непередбачених сюрпризів. Наносити олію необхідно плоским пензликом. Рівномірність всмоктування і нанесення гарантована, при початку робіт Ви відразу побачите переваги цього голландського продукту. Роботи виконуються лекго і швидко. Що характерно, не піднімається ворс і поверхня не потребує міжшарового шліфуванні.

Морилка, пропитка, олія або антисептик для забору і дошки огорожі.

Туінбейц є одночасно і морилкою і пропиткою і антисептиком і олією для паркану. Ідеальний склад гарантує на багато років збереження деревини та під снігом і під дощем. Так що Ваша огорожа, дошка будуть захищена кращим чином і найкрасивіші, якщо Ви їх обробите продуктом Верфайн.

Вартість олії для дерев'яного паркану.

Застосування Туінбейц виходить навіть дешевше в порівнянні з іншими оліями, які мають вартість за 1 літр або банку менше. При підрахунку вартості фарбування 1 м.кв. з розрахунку довготривалої експлуатації матеріалів Верфайн Ви будете приємно здивовані, адже і через 10 і через 15 років Вам не доведеться паркан знову оновлювати, він буде навіть у такому віці як новенький. Це ще одна вигідна відмінність Верфайн Туінбейц від пропиток інших виробників. У всякому разі досягнутим віком збереження покриття 15 років на зовнішньої деревині ще ніхто не зміг скласти конкуренцію Туінбейц. Ось так.

Дивовижне поєднання ціни та якості - це Ваш правильний вибір Верфайн.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії:

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: