Лляна олія

Інформація

Лляна олія кип'ячена De Parel Lijnolie

Новий товар

Лляна олія з Голландії. Від пропитки дерева і бетону до захисту заліза. Лляна олія - це універсальний засіб і при цьому повністю натуральний продукт. Тут ми Вам розповімо, на що слід звертати увагу при покупці лляної олії.

Детальніше

2 од.

Можете купити в Києві

260,99 ₴

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд De Parel
Виробництво Нідерланди
Бліск Мат
Застосування лестницы, пол, мебель, стены, потолок
Колір Прозорий
Витрати (м.кв. з 1 л.) 15
Спосіб нанесення кисть / валик / шпатель
Термін висихання 12 годин
Розбавлення уайт спирит
Температура в кімнаті +4 С -- +35 С
Висота 20
Ширина (см.) 7
Глибина 7
Вага 0,7 кг
Щільність (кг/л) 0,9
Твердий залишок (%) 100
Пакування 500 мл.
Зберігання 2 года

Інформація

Олія лляна для фарбування дерева: стільниць, забору, паркету і вагонки матова.

De Parel Gekookte Lijnolie 500 ml.

Варена лляна олія De Parel Gekookte Lijnolie підходить для обробки дерев'яних виробів, таких як сходи, паркани, двері і балки. Так само можна використовувати кип'ячену лляну олію для металу, бетонних підлог і плитки.

Для обробки бетонних підлог, наприклад, досить 1 літра олії на 10- 15 м.кв. Бажано розбавити лляну олію на 25-50% розчинником для фарби, уайтспиритом або скипидаром і нанести тонким шаром, потім протерти сухою тканиною без ворсу.

Професійне застосування лляної олії.


Лляну олію отримують з насіння льону, вид рослини, яку культивують з давніх часів. Це перевірений часом універсальний продукт для захисту і обслуговування протягом багатьох років. На ринку представлено багато різних видів лляної олії. А ми Вам розповімо, для чого краще використовувати кожен тип лляної олії і на що слід звертати увагу при купівлі та продажу лляної олії.

Орігінальна варена лляна оліія для дерева d Києвї

Сира лляна олія.

Це чисте масло, яке виділяється після пресування або екстракції з льняного насіння. Сире масло містить велику кількість домішок, воно сохне гірше, ніж лляна олія, яка пройшла обробку. Сира лляна олія викликає найбільше пожовтіння. Така сира олія, яке не пройшла цикли обробки, використовується в якості СИРОВИНИ для грунтовки, шпаклівки, герметика. Так як сире масло має дуже тривале висихання, його добре використовувати для зберігання використаних кистей, які в ньому не засохнуть. Таким чином кисті залишаються гарними й м'якими. Сира олія також добре використовується для захисту металу в якості добавки в антикорозійних фарбах.

Варена лляна олія.

Сира лляна олія є основою для приготування лляної олії. При нагріванні в сиру лляну олію вдувають повітря, відбувається процес окислення. Вода в маслі випаровується і виділяються жирні кислоти. Цей процес гарантує, що масло може поглинати більше кисню і, отже, швидше сохне. Щоб прискорити висихання, в масло можна додати невелику кількість сикативу. Варена лляна олія зазвичай темніше за кольором, розтікається краще сирого лляної олії .  Бвльш стійкіша до вологи і атмосферних впливів.

Варена лляна олія відновлює красиву структуру дерева і тому добре підходить для захисту деревини. Вона широко використовується для просочення і догляду за дерев'яними виробами, такими як сходи, підлоги, меблі. Крім того варену лляну олію можна використовувати для захисту вже маючу іржу сталь, попереджаючи появу наскрізної іржі. Варена лляна олія застосовується для просочення бетонних підлог і плитки.

Вибілена лляна олія.

Вибілену лляну олію отримують шляхом нагрівання суміші сирого льняного масла і відбілюючої глини. Відбілююча глина - це викопна коаліновая глина з дуже пористою структурою. Ця відбілююча глина поглинає забруднення і барвники з сирого льняного масла. В результаті залишається фільтроване прозоре лляне масло дуже прозорого кольору. Вибілені лляне масло з часом пожовтіє, особливо в поєднанні з білими і пастельними фарбами. Висока чистота вибіленого лляного масла робить його популярним серед художників. Вибілена лляна олія служить високоякісною сировиною для виробництва смоли алкіду і використовується у виробництві фарб і друкарських фарб, а також у хімічній промисловості.

На що слід звертати увагу при покупці лляної олії.

Хоча лляна олія само по собі не запалюється, слід добре проінформувати применителей про можливі небезпеки займання. Це пов'язано з тим, що хімічна реакція може відбуватися в ганчірках, тканинах, одязі або інших пористих матеріалах, які ввібрали лляне масло, що призводить до виділення тепла. Нагрівання тканини може привести до її займання. Для недопущення такого необхідно ганчірки, тканини, які ввібрали лляне масло, розвісити окремо і дати їм повністю висохнути.

Крім того, зверніть особливу увагу на те, яке саме лляне масло Ви купуєте. Іноді дешеве сира лляна олія з додаванням сикативу неправильно продається під заголовком вареного лляного масла.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії:

Завантаження