Каталог

Включено фільтри:
Бренд
Виробництво
Наявність:
Стан

Інформація

Лак

Лаки для різних поверхонь. Для зовнішньої і внутрішньої обробки.

Лак Товарів у наявності: 8

Підкатегорії

 • Лак для метала

  Лак для металу купити в Києві. Лак для нежелезной металевих поверхонь, таких як латунь, алюміній, нержавіюча сталь, бронза. "Металшутцкларлак" називається даний матеріал. Термостійкість 220 градусів С, високий блиск. Застосовується всередині і зовні приміщень.

  Так само пропонуємо Вашій увазі Авіс Хамерслак - лак для будь-яких металевих виробів зі сталі, таких як грати, кування, паркани, ворота, металеві перила, в тому числі перила і огорожу балюстради на сходових клітинах, металеві двері. Хамерслак фантастично ударостойкий, температуростойкостью (180 градусів С). Вироби, пофарбовані Авіс Хамерслаком, не знають реставрації більш ніж 10 років, перебуваючи під впливом агресивних погодних умов.

 • лак для деревини

  вибір лаку для фарбування деревини

  Лак надає виробам з дерева надійний захист на тривалий час. Алкідні лаки і на водній основі створюють на поверхні деревини плівкове покриття, стійке до різних несприятливих факторів. Всі лаки мають різні властивості і відповідно різної буде ціна. Ми постараємося допомогти Вам у виборі надійного лаку для дерева.

  Лак для зовнішніх або внутрішніх робіт?

  Для початку правильно буде визначитися яке дерево плануємо покривати (фарбувати) лаком. У цьому питанні розрізняють два напрямки:

  • Лак для зовнішніх робіт по дереву .
  • Лак для дерева для внутрішніх робіт.

  Це не випадково. Зовні для захисних властивостей до лаку вимоги особливі:

  • Защита от солнца — УФ
  • Защита от влаги (влагостойкий)
  • Защита от низких температур (до — 45С)
  • Сохранение защиты при частых перепадах через 0 С
  • Длительная (много лет ) эластичность
  • Сохранение внешнего привлекательного вида
  • Возможность изменения цвета дерева

  Для наружной лакировки Вы можете использовать лак на водной или на алкидной основе. Они оба будут влагостойкие. При этом водный лак более стойкий к проливному дождю и немного «мутный», закрывает структуру дерева, а алкидный лак более прозрачный и более эластичный (как дерево), на основе природных смол. Современные лаки на обоих основах могут быть практически без запаха.

  Для внутренних работ с требованиями немного по другому:

  • Прозрачный (бесцветный) или цветной лак
  • Степень блеска (матовый или блестящий)
  • Лак без запаха по дереву
  • Водный или алкидный лак
  • Термостойкий для столешниц?
  • Износостойкий для паркета и лестниц?

  То есть, при выборе лака для внутренних работ стоит сначала определиться какая степень стойкости к износу Вам необходима. Для лестницы или вагонки на потолке могут быть разные лаки.

  После этого хорошо решить будет ли это цветной лак или бесцветный (прозрачный) будете ли Вы изменять цвет дерева или оставите его натуральным.

  И затем необходимо понимать хотите ли Вы видеть матовую (натуральную) поверхность дерева или с некоторым блеском. (от 15 глосс до 90 глосс)

  И самое интересное, возможно Вы хотите не лак а масло по дереву?

  Важно:

  Чтобы лак выполнял свой свойства надёжной плёночной защиты его желательно нанести в 3 слоя. Так толщина сухой пленки сможет превысить необходимые 100 микрон. Это актуально и для лака для наружных работ и для износостойкого лака для столешницы, паркета, лестницы.

  Вы можете позвонить нашим консультантам и получить дополнительные ответы на Ваши вопросы.

  Лак для дерева можно купить в нашем магазине в Киеве или онлайн с доставкой в города Украины.

  Хорошего выбора и удачной покупки! • Лак для кирпича

  Лак для цегли купити в Києві можна в нашому магазині. Для цегли або іншого мінеральноїповерхні, яка знаходиться всередині приміщення може бути застосований лак Трае Люкс Натюрель, якщо Ви маєте бажання, щоб поверхня стала матовою. Якщо Ви хочете, щоб поверхня набула високого глянець (блиск), в такому випадку можна застосувати Металшутцкларлак.

  Якщо поверхня з цегли знаходиться на вулиці, це фасад будинку або забор, в такому випадку необхідно застосувати Авіс гевелімпрегнант, це силоксанове просочення. Виробник гарантує 10 років ненамоканія поверхні. Також є в наявності матеріали виробництва України. Хороших Вам покупок в нашому магазині!

 • догляд за лакової...

  Догляд за поверхнями, покритими лаком, буде оптимально успішним з таким помічником, як Трае Люкс догляд за лаком. Це концентрат, один ковпачок якого необхідно змішати з 5 літрами теплой води і цим вимити лакову поверхню. Абсолютна відсутність розводів при будь-якому ступені забруднення води гарантує Вам блискучий результат. З досвіду застосування 1 літрової упаковки Догляду за лаком Трае люкс вистачає на 3 роки застосування з розрахунку на 3 кімнатну квартиру. Ось як це ще й економічно.

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів