Інформація

Краска Фасадная Товарів у наявності: 19

Підкатегорії

 • Фарба для стін на фасаді

  Красим краской для стен фасада дома в Киеве

           Вибираємо фарбу для фасаду будинку.

  Фасад будинку - це його обличчя. Вибираємо кращу фарбу, яка гарантовано буде служити десятки років і радувати око господаря.

  Безсумнівно ідеальної фарбою для будь-якого фасаду з мінеральної поверхні може бути фарба Авіс Пермоглаз (Нідерланди), фарба надзвичайно стійка до агресивних умов погоди, відмінно пропускає пар, стійка до механічного впливу. Добре скидає з себе різні забруднення, має високу здатність пропускати пар "дихає". Здатність «дихати» - найважливіша властивість фасадної фарби, особливо, якщо Ваш будинок утеплений мінеральним утеплювачем. Мінеральний утеплювач "скловата" пропускає водяні пари зсередини будинку на вулицю. Далі фарба повинна спокійно пропустити ці пари на вулицю. Якщо на мінеральний утеплювач Ви вирішите з метою економії застосувати фасадну фарбу, яка володіє сумнівними властивостями паропропусканія, Ви приймаєте ризики того, що фарба не впорається з попусом  пара і під навантаженням почне лопатися як міхур. Щоб уникнути незапланованих результатів рекомендую дотримуватися технології, перед покупкою матеріалу порадитися з нашими менеджерами, ми розповімо Вам всі тонкощі і нюанси і про те, які бувають підводні камені. Ідельним варіантом фарбування фасаду будинку може бути фарба Сигма Еластокоат (від тріщин), фарба еластична (володіє додатковим властивістю розтягуватися), не дозволяє штукатурці розтріскуватися. Особливе важливим для фасадної фарби є етап тонування. Ми застосовуємо спеціальні мінеральні пігменти, які не втрачають своїх властивостей від УФ променя, тому наша фарба кілька десятків років не вицвітає. З фарб українського виробника пропонуємо фасадну фарбу "Фасад Ультра" Поліфарб і "Гумову фарбу Універсальну" Фарбекс, які є в наявності і відмінно зарекомендували себе в екстремальних погодних умовах нашої місцевості.

 • Фарба для цоколя будинку

  Краска черная для покраски цоколя и фендамента дома

  Выбираем краску для цоколя (фундамента) дома.

  Як фарбу для цоколя і одночасно гідроізоляцію можна використовувати "Чорну смолу" Верфайн. Прекрасна фарба на бітумної основі, вічна просто. Гарантовано надійний результат. "Чорна смола" може бути застосована на таких поверхнях, як залізо, бетон, штукатурка, дерево. Дерево або метал, оброблені "Чорної смолою", можуть просто перебувати у воді. "Чорна смола" може бути також застосована для фарбування днищ човнів, катерів, понтонів.

 • Краска для крыши

  Покраска металлической крыши компрессором и краской для крыш.

                  Обираємо фарбу для даху.  Дерев'яні елементи даху необхідно фарбувати надійної фарбою, щоб заняття реставрацією пофарбованих елементів в майбутньому не забирало багато Вашого часу. Розглянемо найнадійніші варіанти фарби, яка витримує екстремальні умови.

  Авіс Тімберкоат Деккенд - фарба преміум сегменту. Мінімальна вірогідність реставрації поверхні протягом 15 років. Дуже надійної для такого виду робіт вважається фарба виробництва Нідерландів Гарден Колорс, спеціально призначена для фарбування зовнішніх дерев'яних елементів будинків. Фарба має натуральну масляну основу, виключно еластична, стійка до УФ променів і інших природних явищ. Прекрасно себе зарекомендували для подібного виду робіт Верфайн ТонБейц, Садове масло Гарден Натуралс. Серед матеріалів українського виробництва можу порекомендувати Полифарб Декомаль та Древозахіст, імпрегнанти "Максима". Всі вищевказані товари можна придбати в нашому магазині або замовити за найкращою ціною.

  Металеві частини даху можна також пофарбувати фарбою по металу Авіс або фарбами Поліфарб "Захист 3 в 1". Для даху з шиферу ми маємо спеціальну пропозицію - фарба "Гумова універсальна" Фарбекс, яка так само може бути використана на металі, черепиці, ондуліні, оцинкованому залізі, алюмінії, профнастилі.

Показані 1 - 19 із 19 пунктів
Показані 1 - 19 із 19 пунктів