Асортимент

Інформація

Асортимент

Пропонуємо нашим покупцям широку лінійку різних матеріалів для фарбування паркану (дерев'яного, бетонного, металевого), будинків, сходів, штукатурки, стін, стель. Пропонуємо різні покриття для металевих конструкцій і елементів, грунти проти іржі, з молотковим ефектом, термостійкі покриття, а також покриття для нежелезних металів, такі як латунь,...

Пропонуємо нашим покупцям широку лінійку різних матеріалів для фарбування паркану (дерев'яного, бетонного, металевого), будинків, сходів, штукатурки, стін, стель. Пропонуємо різні покриття для металевих конструкцій і елементів, грунти проти іржі, з молотковим ефектом, термостійкі покриття, а також покриття для нежелезних металів, такі як латунь, мідь, нержавіюча сталь, алюміній. Представлені різні герметики, рідкі цвяхи, клей, гідроізоляція, шпаклівки, грунти, системи фасадних лакофарбових покриттів для приватних будинків. Представлений натуральний паркет преміум сегменту і матеріали для обробки і фінішного покриття паркету, дошки підлоги, терасної дошки.

В асортименті нашого магазину представлені для покупців супер сучасні рішення для опалення приміщень, спрямовані на отримання комфорту і економію коштів для оплати енергоресурсів.

Це прекрасні авторські обігрівачі з мінімальним споживанням електрики, не сушать повітря.

Якщо у Вас виникли муки вибору із запропонованого асортименту, як визначитися, що у Вашому випадку саме потрібно застосувати, наші менеджери допоможуть, проконсультують Вас, розкажуть про переваги кожного матеріалу в тому чи іншому випадку, нададуть Вам повну інформацію для реалізації Вами задуманого і отримання кращого результату.

Докладніше

Асортимент Товарів у наявності: 49

Підкатегорії

 • Покриття

  Вашій увазі представлені різні лакофарбові покриття, масло з воском, грунтовки по дереву, металу, бетону, цеглі для внутрішніх і зовнішніх робіт.ашій увазі представлені різні лакофарбові покриття, масло з воском, грунтовки по дереву, металу, бетону, цеглі для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 • Паркет

  Натуральный красивый паркет в Киеве дешевле

  Пропонуємо звернути Вашу увагу на високоякісну паркетну дошку (інженерну підлогу), складається з цільної ламелі дуба 3,6 мм і березової фанери підвищеної вологостійкості ФСФ СР / С класу 12 мм. Для приклеювання ламелі до фанерної підстави використовується вологостійкий клей для склеювання на гарячому пресі до 90 С. Технологія виготовлення дозволяє уникнути внутрішньої напруги волокон, а, отже, деформації та утворення щілин.

  Вибір паркету в Києві.

  Ціна паркету при укладанні в кімнаті.

  Ціна матеріалів для фарбувальних робіт може бути дуже різною. Але незмінно загальні витрати на паркетну підлогу можна скласти таким чином.

  11. Ціна матеріалів-самого паркету.

  1. Ціна паркету.

  2. Ціна супутніх матеріалів для паркетних робіт. (Клей для паркету, покриття-лак / масло, кисті, розчинник, шліфувальна шкурка, робочий одяг)

  3. Вартість робочого часу на укладку та обробку паркету.

  4. Вартість реставрації поверхні при експлуатації.

  Підсумкову ціну можна умовно назвати "Ціна паркетної підлоги на рік експлуатації"

  Цена лак или краска для пола и купить в Киеве

  Цена на краску, лак, масло с воском для лестницы в Киеве, выбрать и купить.

 • Інструмент
 • Засоби для ремонту

  Засоби для ремонтних робіт, реставрації покриттів та поверхонь.

Показані 1 - 49 із 49 пунктів
Показані 1 - 49 із 49 пунктів