Краска для покраски забора из дерева

Інформація

Пропитка для паркану дерев'яного Verfijn Tuinbeits Bruin коричнева 750 мл.

Новий товар

maslo-dla-teras

Пропитка для дерев'яної огорожі на основі олії, створює ідеальний безплівковий захист на більш ніж 15 років без оновлення. Чудово зарекомендувала себе в атмосферних умовах України. Колір - коричневий (під дуб) Виробництво Нідерланди.

Детальніше

580,49 ₴

  • 1 шт

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Інформація

maslo-dla-parkana

Олійна пропитка для паркану Верфайн Туінбейтс.

Термін експлуатації пропитки для дерев'яного паркану.

Пропитка для дерев'яної огорожі на основі масла, кольорова, коричневого приємного відтінку (під дуб морений) чудово зарекомендувала себе в агресивних атмосферних умовах України. Дерев'яні конструкції на вулиці не потребують оновлення більше 15 років, якщо оброблені Верфайн Туінбейц в два шари. Це безперечний доказ того, чим краще обробити дерев'яний паркан.

Як нанести своїми руками пропитку (олію) для паркану.

Пропитку для паркану Ви можете легко нанести своїми руками, адже Туінбейц не залишає плям, стиків і всяких непередбачених сюрпризів. Наносити пропитку необхідно плоским пензликом. Рівномірність всмоктування і нанесення гарантована, при початку робіт Ви відразу побачите переваги цього голландського продукту. Роботи виконуються лекго і швидко. Що характерно, не піднімається ворс і поверхня не потребує міжшарового шліфуванні.

Морилка, пропитка або антисептик для забору і дошки огорожі.

Туінбейц є одночасно і морилкою і пропиткою і антисептиком для забору. Ідеальний склад гарантує на багато років збереження деревини та під снігом і під дощем. Так що Ваша огорожа, дошка будуть захищена кращим чином і найкрасивіші, якщо Ви їх обробите продуктом Верфайн.

Вартість пропитки для дерев'яного паркану.

Застосування Туінбейц виходить навіть дешевше в порівнянні з іншими пропитками, які мають вартість за 1 літр або банку менше. При підрахунку вартості фарбування 1 м.кв. з розрахунку довготривалої експлуатації матеріалів Верфайн Ви будете приємно здивовані, адже і через 10 і через 15 років Вам не доведеться паркан знову оновлювати, він буде навіть у такому віці як новенький. Це ще одна вигідна відмінність Верфайн Туінбейц від пропиток інших виробників. У всякому разі досягнутим віком збереження покриття 15 років на зовнішньої деревині ще ніхто не зміг скласти конкуренцію Туінбейц. Ось так.

Дивовижне поєднання ціни та якості - це Ваш правильний вибір Верфайн.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: