Матеріали для паркету

У нашому магазині Ви можете придбати всі необхідні матеріали для укладання паркету і подальшої обробки.

Матеріали для паркету Товарів у наявності: 75

Підкатегорії

 • Тонування паркету

  Затонувати паркет в потрібний відтінок можна за допомогою морилки Трае Люкс, спеціально призначеної для тонування паркету. Так само добре себе зарекомендувала морилка CLOU. Можна також відразу застосовувати кольорове масло з твердим воском Трае Люкс Про Колор. Всі матеріали найвищого рівня якості.

 • Лак для паркету

  Пропонуємо Вам застосувати для лакування паркету поліуретановий водний лак для паркету Трае Люкс. Лак працює в системі з грунтом Трае Люкс. Паркетний лак має три ступеня блиску:

  Мат, Сатин (полумат), Діамант (високий глянець).

  Також маємо можливість запропонувати Вашій увазі для особливо інтенсивного навантаження Трае Люкс Проджект Лак - двокомпонентний лак, спеціально для сходинок і приміщень з підвищеним навантаженням. Дуже потужний лак, в екстремальних умовах витримує (якщо раптом затоплено приміщення) 3 години під гарячою водою. Так само має три ступеня блиску.

  Пропонуємо також Вашій увазі однокомпонентний поліуретановий лак на розчинниках Авіс ПУ Зігель. Даний лак наносять на паркет без попереднього грунтування в три шари. Створює дуже потужний шар лакового покриття, може бути застосований для паркету на вулиці або для столешні.

 • Олія для паркету

  Выбрать паркетное масло с воском

  Пропонуємо Вам застосувати для паркету масло бренду Трае Люкс. Матеріали цього виробника надають підлозі та меблі розкішний вигляд. Паркетна підлога дуже довго служить, однак вимагає хорошого покриття. Склад масел Трае Люкс заснований на способах обробки деревини в скандинавських країнах. Масла та лаки Трае Люкс адаптовані до поточних екологічних вимог, а, значить, максимально безпечні для людини і навколишнього середовища. Колірна гамма масел ТраеЛюкс відповідає найсучаснішим тенденціям. У нашому магазині Ви зможете вибрати матове або блискуче масло різних відтінків, олію для інтенсивного навантаження та яка не боїться стоячої води, а так само олія для пробки та підлоги у ванній кімнаті.

 • Шпаклевка для паркету

  Ідеальна шпаклівка для паркету та ламінату - спеціально для цього розроблена шпаклівка CLOU. Шпаклівка дуже дрібнозернистий, при висиханні створює міцну тверду і еластичну поверхню, не висипається і не вилущівается з шпаклювання отворів.

  Колір шпаклівки CLOU: білий, чорний, дуб світлий, дуб темний, ясен, горіх світлий, горіх середній, горіх темний, венге, палісандр, махагон коричневий, махагон червоний, вишня, тик. При ідеально підібраному кольорі шпаклівки до кольору деревини, реставроване  місце практично неможливо відрізнити від іншої поверхні. Шпаклівка відмінно тонується.

 • Клей для паркету

  Клей для паркету на стяжку або на фанеру. Кращий в Києві паркетний клей від відомих виробників.

Показані 1 - 75 із 75 пунктів
Показані 1 - 75 із 75 пунктів