Масло Воск для деревини

Масловоск HardWaxOil для пола из дерева. Дешевле цена, кипить в Киеве

Порівняти та придбати олію з твердим воском для дерева.


Олія та  Віск застосовуються для обробки дерева в інтерєру квартир та будинків,  так само для фасадних робіт по деревині. Наш магазин має в своїй пропозиції кращі рішення олій, воску і сумішей цих продуктів українського і європейського виробництва. Для різних завдань і сфер застосування ...

Масловоск HardWaxOil для пола из дерева. Дешевле цена, кипить в Киеве

Порівняти та придбати олію з твердим воском для дерева.


Олія та  Віск застосовуються для обробки дерева в інтерєру квартир та будинків,  так само для фасадних робіт по деревині. Наш магазин має в своїй пропозиції кращі рішення олій, воску і сумішей цих продуктів українського і європейського виробництва. Для різних завдань і сфер застосування ми пропонуємо надійні рішення для кожного конкретного випадку.

Де застосовується масло віск:

"Масло Віск" цей прекрасний продукт називають в народі. Насправді в якісні продукти обов'язково додають твердий віск, який додає суміші масла з воском тугоплавкість. Тому професійними є "Масла з твердим воском". Звертайте увагу, коли Ви купуєте в магазині баночку масло воску, на упаковці має бути написано, що це "масло з твердим воском". В такому випадку Ви можете бути впевнені в правильності вибору. М'який (бджолиний) віск в чистому вигляді слабо застосовується для захисту дерева. Твердий ж віск, карнауби і канделліли, додає суміші масла з воском стійкості до зношування та стійкості до підвищених температур. Олія з твердим воском (суміш) найбільш часто застосовують для паркету, підлоги, сходів і меблів в інтер'єрах. На фасадах застосовують або масло для дерева без воску, або у складі з додаванням захисних восків для зовнішніх робіт по дереву, такі воски для зовнішніх робіт теж представлені на нашому сайті (меню).

Олія з твердим воском для підлоги:

"Масло Віск" знайшов широке застосування для фарбування дерев'яної підлоги в будинку і квартирі. Перевага високого опору зносу, легкість реставрації, екологічна безпека роблять можливим застосування масловоску на кухні та в дитячих кімнатах. Масло віск для підлоги може бути прозорим або кольоровим, матовим або з невеликим блиском. Але на паркеті і дошці підлоги виходить неслизьке і зносостійке покриття завдяки присутності в складі карнаубского воску.

Масло с твердим воском-нанесение своїми руками:

Завдяки екологічної безпеки масло віск можна самостійно нанести на дерев'яні поверхні сходів, підлоги і меблів власноруч. З захисних засобів можуть бути використані лише рукавички одноразові. Всі масла з восками (твердими) мають подібні схеми застосування, з невеликими відмінностями. Важливою умовою є застосування матеріалів при температурі понад + 5С. Банку з масловоском не треба струшувати і збовтувати, досить відкрити кришку і спокійно перемішати рідину дерев'яною паличкою. Прозорий масловоск може бути легко розкатаний своїми руками по поверхні тонким шаром за допомогою валика. Кольоровий (перемішаний) масло віск треба наносити на добре отшкурену уздовж волокон поверхню дерева пензлем, тампоном, наприклад, після нанесення, через 2-3 хвилини краще протерти лекго і без натиску тканиною дерево вздовж волокон. Масло віск на дерево наносять зазвичай в 2 шари з витримкою (просушкой) протягом ночі. Радячи нашим інструкціям, Ви неодмінно отримаєте кращий результат.

Відгуки про олію з твердим воском для дерева:

"Масло Віск" застосований з урахуванням  відповідних  рекомендацій виробника має найкращі відгуки наших покупців. Уподобання наших клієнтів засновані на невисокій ціні і високій якості складу масловоску. Популярними рішеннями є продукти брендів: Голден Вейв (Golden Wave), Осмо (Osmo), Трае Люкс (Trae Lyx), Біонік Хаус (Bionic House), Тіккуріла (Tikkurila).

Як купити масло віск.


Масло віск (масло з твердим воском) для дерева можна купити в нашому магазині в Києві та онлайн.

Докладніше

Масло Воск для деревини Товарів у наявності: 37

Показані 1 - 37 із 37 пунктів
Показані 1 - 37 із 37 пунктів