Фарба для сходів

Інформація

Фарба для сходів

Краска, чтобы покрасить лестницу.

Як обрати та придбати покриття для сходів? 


Сходи є прикрасою в будинку. Красиво пофарбувати і захистити сходи можна за допомогою фарби, лаку або масла. Відразу треба відзначити, що сходи виготовляють з різних матеріалів: бетон, метал, дерево. Відповідно-матеріал для обробки теж буде різним. І технологія для фарбування сходів з металу буде від ...

Краска, чтобы покрасить лестницу.

Як обрати та придбати покриття для сходів? 


Сходи є прикрасою в будинку. Красиво пофарбувати і захистити сходи можна за допомогою фарби, лаку або масла. Відразу треба відзначити, що сходи виготовляють з різних матеріалів: бетон, метал, дерево. Відповідно-матеріал для обробки теж буде різним. І технологія для фарбування сходів з металу буде від Ліча від того, як пофарбувати дерев'яну драбину. Для бетонних сходів найбільш придатними будуть фарби для бетонної підлоги.

Кольори сходів.

Краска или лак или масло с воском для покраски лестницы, какая цена и как купить в Киеве

Бетонні та сходини з металу зазвичай покриваються непрозорими і стійкими до стирання фарбами. Їм (фарбам) ми можемо надати найрізноманітніші кольори, це може бути урочистий білий колір, або поєднання два і більш кольору, наприклад ступені темніший (коричневий / сірий) колір, а підступні і / або елементи огорожі-білий колір і колір світлого металу алюміній.

Дерев'яні сходи можна пофарбувати з ще більшою розмаїтістю. В такому випадку часто ми хочемо зберегти вид, структуру натурального дерева. Зміна кольору дерева в такому випадку відбувається за допомогою морилки. Морилку слід зміцнити кількома шарами прозорого лаку. У деяких випадках всю дерев'яну драбину або тільки частину - підступні, балясини можна пофарбувати в білий колір.

Докладніше

Фарба для сходів Товарів у наявності: 67

Підкатегорії

 • Колір сходів

  Для любой лестницы можно выбрать самые разнообразные цвета для покраски ступеней

  Варіанти зміни кольору ступенів сходів.


  Красиві сучасні фарби, лаки та олії різних кольорів для фарбування сходів Ви можете легко вибрати та придбати в нашому магазині.

 • Лак для сходин
 • Масло для сходин

  Выбрать и купить масло с твёрдым воском для покрасить лестницу в Киеве

  Яку олію придбати для ступенів сходів?


  Сьогодні для фарбування сходів нарівні з лаками застосовують натуральні склади на основі масел і воску.

  Хороший лак для покриття сходинок коштує досить не дешево. Та й наносити лак правильно буде в 4 шари. 1-й-грунтовка прозора або кольорова і зверху 3 шари якісного лаку. При цьому кожен шар необхідно шліфувати. Якщо Ви хочете вибрати: лак для Ваших сходів.

  Масло / масло віск (масло з твердим воском) наноситься зазвичай всього в 2 шари і не вимагає прошкуркі. Його може завдати людина без спеціальної підготовки, шліфувати між шарами масла при нанесенні масла з твердим воском не потрібно.

  Один нюанс: масла і маловоскі бувають дуже різні і далеко не всі підходять для сходинок .

Показані 1 - 67 із 67 пунктів
Показані 1 - 67 із 67 пунктів