Фарба для сходів

Інформація

Фарба для сходів

Краска, чтобы покрасить лестницу.

Як обрати та придбати покриття для сходів? 


Сходи є прикрасою в будинку. Красиво пофарбувати і захистити сходи можна за допомогою фарби, лаку або масла. Відразу треба відзначити, що сходи виготовляють з різних матеріалів: бетон, метал, дерево. Відповідно-матеріал для обробки теж буде різним. І технологія для фарбування сходів з металу буде від ...

Краска, чтобы покрасить лестницу.

Як обрати та придбати покриття для сходів? 


Сходи є прикрасою в будинку. Красиво пофарбувати і захистити сходи можна за допомогою фарби, лаку або масла. Відразу треба відзначити, що сходи виготовляють з різних матеріалів: бетон, метал, дерево. Відповідно-матеріал для обробки теж буде різним. І технологія для фарбування сходів з металу буде від Ліча від того, як пофарбувати дерев'яну драбину. Для бетонних сходів найбільш придатними будуть фарби для бетонної підлоги.

Кольори сходів.

Краска или лак или масло с воском для покраски лестницы, какая цена и как купить в Киеве

Бетонні та сходини з металу зазвичай покриваються непрозорими і стійкими до стирання фарбами. Їм (фарбам) ми можемо надати найрізноманітніші кольори, це може бути урочистий білий колір, або поєднання два і більш кольору, наприклад ступені темніший (коричневий / сірий) колір, а підступні і / або елементи огорожі-білий колір і колір світлого металу алюміній.

Дерев'яні сходи можна пофарбувати з ще більшою розмаїтістю. В такому випадку часто ми хочемо зберегти вид, структуру натурального дерева. Зміна кольору дерева в такому випадку відбувається за допомогою морилки. Морилку слід зміцнити кількома шарами прозорого лаку. У деяких випадках всю дерев'яну драбину або тільки частину - підступні, балясини можна пофарбувати в білий колір.

Докладніше

Фарба для сходів Товарів у наявності: 66

Підкатегорії

 • Колір сходів

  Для любой лестницы можно выбрать самые разнообразные цвета для покраски ступеней

  Варіанти зміни кольору ступенів сходів.


  Красиві сучасні фарби, лаки та олії різних кольорів для фарбування сходів Ви можете легко вибрати та придбати в нашому магазині.

 • Лак для сходин
 • Масло для сходин

  Выбрать и купить масло с твёрдым воском для покрасить лестницу в Киеве

  Яку олію краще вибрати та придбати для ступенів сходів?

  Сьогодні масла і суміші з воском заслужили довіру власників сходів.
  Це зносостійкі матеріали для легкого покриття сходів самостійно, навіть в домашніх умовах.


  Масло для сходів або масло-віск?

  Перш за все необхідно розрізнити окремо покриття:
  масло - продукт на основі чистого і кип'яченого масла
  масло-віск суміш очищеного вареного масла з різними воском
  Воскові склади при змішуванні з маслом збільшують площу покриття з 1 літра матеріалу.
  Масло = 12-15 м.кв. / 1 літр
  Масло-віск = 25 - 30 м.кв. / 1 ​​літр
  ВАЖЛИВО: Віск в таких сумішах для східців має бути твердим а не бджолиним. Так віск карнаубський або Канделілли має тугоплавкость 90-95 С і є твердим і стійким до навантажень. Чого не можна сказати про бджолиний віск.
  Іноді (деякі продавці) намагаються бджолиний віск уявити "твердим". Звертайте увагу.

  Про масло для сходів.

  Найбільш часто застосовується матеріал на основі вареного лляного масла (сировину),
  рапсове масло не є стійким до зносу і ймовірно матеріали ОСМО містять добавки для поліпшення використовуваного рапсового масла.
  Тунгове масло добре підходить для меблів або прикладів, але не годиться для сходів, має невисоку стійкість до зношування.
  Буває матеріал для ступенів на основі мінеральної сировини (нафто перероблення), таке масло більше підходить для вологих приміщень.
  Є продкут масло, який не змінює колір натурального дерева: поліуретанове масло. Воно має дуже високий ступінь протистояння навантажень (поліуретан), без запаху, і абсолютно прозоре, що не желтит деревину.

  Про масло з воском для ступенів:

  Все ж саме завдяки твердому воску матеріал "масло з твердим воском" набув широкого застосування в деревообробці і зокрема для сходів.
  Існують в пропозиціях прозорі або кольорові масла з твердим воском.
  Якщо Вам подобається безбарвний масло віск, по раджу звернути свою увагу на матовий продукт, він зберігає природний колір дерева і містить більше твердого воску чам з блиском, адже віск сам по собі матовий.
  Цікавим і популярним рішенням є кольорове масло з твердим воском. При цьому деякі бренди (ОСМО) пропонують зміцнювати кольорове масло зверху прозорим, а інші (Трае Люкс) рекомендують відразу 2 шари кольорово масло-воску)

  Витрата масла з воском на сходи.

  Прозорий або кольоровий масло-віск (твердий) мають відповідно 25 м.кв. або 30 м.кв. з 1 літра.
  Зазвичай закрита лестница з сосни, дуба, ясеня має покривається площу близько 9-10 м.кв.
  На такі сходи з першого на другий поверх досить 0,75 літра (1 банка) для покриття в два шари.
  Ми рекомендуємо звернути увагу на олії з воском бренду Трае люкс. 1 банки такої кольорового олії з воском досить для повноцінної захисного фарбування сходів в два шари.

  Гарного вибору.
  Ви можете купити матеріали онлайн і отримати їх в Києві або ми відправимо Вам зручним перевізником.

Показані 1 - 66 із 66 пунктів
Показані 1 - 66 із 66 пунктів