Морилка для дерева

Морилка для фарбування  дерева.


Ми часто маємо бажання змінити колір дерев'яних меблів. Це може бути меблі всередині приміщення: підлоги, сходи, столи і стільці, шафа і ліжко. Або якийсь виріб зовні будинку: альтанка, лавочка, паркан або дитяча  площадка. Для того, щоб змінити колір ми використовуємо морилку. Вона (морилка) зберігає  структуру д...

Морилка для фарбування  дерева.


Ми часто маємо бажання змінити колір дерев'яних меблів. Це може бути меблі всередині приміщення: підлоги, сходи, столи і стільці, шафа і ліжко. Або якийсь виріб зовні будинку: альтанка, лавочка, паркан або дитяча  площадка. Для того, щоб змінити колір ми використовуємо морилку. Вона (морилка) зберігає  структуру дерева-малюнок річних кілець і забарвлює виріб в обраний нами колір. Її відмінність від фарби в тому, що фарба повністю покриває малюнок деревини. У більшості випадків морилку необхідно додатково захистити екстра покриттям: лаком або маслом (воском) для дерева. Є, звичайно, морилки, які можна застосовувати самостійно, в окремих випадках. Для вірного решення у виборі тієї чи іншої морилки треба мати відповіді на такі запитання:

Де буде використовуватися дерев'яний виріб, всередині або зовні приміщення?
Це буде горизонтальна або вертикальна поверхню?
Який навантаженні буде піддано дерево: стіл, підлогу, сходи?


Узагальнено про морилки для дерева:

види морилок
кольори морилок                                                                                                        сфера застосування морилок

Сфера застосування морилок.

Морилка змінює колір дерева.  Морилки (бейци) мають широке коло застосування. Ними обробляють паркет і соснову дошку підлоги, сходи, двері та меблі всередині квартири, альтанки і паркани, будинки і гойдалки на вулиці.

Розрізняють морилки для зовнішнього та інтер'єрного застосування. На фасаді будинку або на паркані морилки схильні до великих навантажень: ультра фіолет від сонця, Вітер, опади дощ і сніг, перепади температури і відповідно зміна геометричних розмірів пофарбованого вироби.

Кольори морилок.


Склад морилки повинен відповідати навантаженню в тій області, де буде експлуатуватися дерево. У морилці використовуються пігменти, які власне і змінюють забарвлення структури деревини. Ці пікменти бувають неорганічними- перетертими з мінералів-каменю і органічні - створені шляхом хімічного синтезу. Неорганічні пігменти набагато більш стійкі до руйнування від впливу ультра фіолету. Камінь натуральний і пігмент з нього не змінює колір через сонячній промінь. А органічні пігменти можуть втрачати свої властивості та  вицвітати на сонці. Тому органіка використовується всередині приміщень. А неорганічні пігменти морилок можна застосовувати для зовнішньої обробки деревини.

Докладніше

Морилка для дерева Товарів у наявності: 30

Підкатегорії

  • Морилка для зовнішніх...

    Морилка для дерева для зовнішніх робіт.

    Красим наружное дерево морилкой

    Давайте розберемося, що таке морилка для дерева для зовнішніх робіт.
    Це рідке тонує деревину засіб, яке змінює зовнішній вигляд, колір деревини. Вулична морилка для дерева повинна захищати деревину від впливу УФ, від вологи, від гниття, від жучків і мікроорганізмів.
    Які види морилок бувають, які можна застосувати на вулиці.
    До таких морилкою відносяться тонують системи на водній основі - акрилові, кольорове масло, блакить на алкидной або масляній основі. Деякі виробники вуличні морилки називають імпрегнанти або антисептиками. Крім цього морилку можна використовувати для фарбування фанери.

    На скільки швидко сохне морилка, залежить від її складу. Так акрилові морилки висихають швидше, масляні трохи довше. Але в будь-якому випадку фарбувати після морилки можна на наступний день незалежно від її основи, не важливо, яка основа морилки, тому що швидко сохне водна акрилова морилка сохне швидко, а полімеризується тільки на наступний день.

    Яку морилку краще для зовнішніх робіт?
    Різні морилки мають різні переваги і відрізняються за терміном служби до моменту поновлення.
    Акрилові морилки створюють тонкий шар плівки і їх необхідно покривати зверху виключно акриловими складами, які також створюють плівкове покриття. Таким чином, застосовуючи акрилову морилку для зовнішньої фарбування дерева Ви обов'язково мінімально повинні нанести 3 шари покриття (1 шар морилки + 2 шари фінішного водного покриття), щоб плівка сухого шару мала необхідні 100 мікрон, що уможливить захист пофарбованої деревини на термін, зазначений на упаковці морилки.
    Якщо Ви хочете безплівкову захист деревини, то краще застосувати морилку масляну, яка не створює плівки і не потребує додаткового нарощуванні товщини мікрон. Масляна морилка просочує деревину і досить нанести всього 2 шари пензлем (це матеріал Верфайн), а деякі морилки досить нанести в один шар (це імпрегнанти Авіс).
    Ціна морилки для фарбування в необхідній кількості сильно залежить від витрати та кількості наносяться шарів. Так акрилові матеріали маю витрата 8-9 м.кв. з одного літра. Масляна вулична морилка має витрата 14-18 м. Кв. з одного літра. Ви можете самі визначити, яка морилка для Вас краще.

  • Морилка на водній основі

    Морилка на водной основе для покраски изделий из древесины

    Морилка на водній  основі для фарбування виробів з деревини.


    Морилка для дерева на водній основі.


    Одним з найбільш поширених типів морилок для дерева є морилка на водній основі. Привабливість її в простоті застосування і легкості обслуговування інструменту. Дуже часто таку морилку можна розводити водою, краще кип'яченою. Яскравим прикладом є водна порошкова морила. Це порошок суміш порошкоподібних пігментів в герметичному пакетику або банку, досить додати гарячої води в вірній пропорції і ваша водна морилка готова до застосування. Зберігати морилку на водній основі лучще в щільно закритій банці. Неможна допускати низьких (нижче 0 С) температур, в уникненні заморожування води. Морилка на водній основі без праці припадає в деревину і красиво забарвлює Сруктура річних кілець. Така морилка не є стійким до стирання покриттям і нуждаеться в нанесенні зверху декількох захисних шарів лаку або масла воску. Лак при цьому може бути на будь-якій основі і він вибирається залежно від сфери використання виробів.

  • Морилка на масляній...

    Масляна морилка для дерева.

    Морилка масляная для пропитки дерева в Киеве

    Для тонування деревини часто застосовують натуральну масляну морилку. Морилка на основі масла красиво лягає на поверхню деревини, промальовує волокна,  не каламутна і не забиває пори деревини, красиво описує текстуру дерева, деревні волокна. Створюється враження, що дерево від природи має такий відтінок, а не пофарбовано. До матеріалів з такими властивостями відносяться Верфайн Тонбейц, Садове масло Гарден Натуралс.

  • Морилка на основі алкіду

    Морилка алкідна для зовнішніх робіт по дереву.

    Алкидная морилка нанесение на дерево в Киеве

    Морилка алкідна для зовнішніх робіт по дереву.

    Для більш глибокого просочення деревини застосовують алкидную морилку різних кольорів. 

    Відомо, що алкідна морилка більш пристосована для виконання функції захисту деревини, володіє більш сильними якостями, такими як довгостроковість опору морилки негативних погодних умов, гниття і дії УФ променя.

  • Морилка на спиртовой...

    Морилка на спиртовій основі для дерева.

    Спиртовая морилка наносится пульверизатором на дерево

    .


    Спиртова морилка наноситься пульверизатором на дерево.

    Спиртова морилка швидко сохне, тому її застосовують в промислових виробничих умовах меблевої промисловості для нанесення за допомогою фарборозпилювача. Спиртова морилка вимагає навичок і вміння працювати, оскільки нанесення спиртової морилки по одному і тому ж місцю на поверхні призведе до появи більш темній плями. Це є одним з сильних відмінностей спиртової морилки від масляній або водній морилки. Однак спиртову морилку CLOU (порошкоподібна морилка, яка розбавляється за допомогою 96% спирту) можна нанести просто пензлем з отриманням дуже високої якості покриття. Завдяки унікальному складу бейц CLOU успішно застосовується як у виробничих, так і в домашніх умовах для тонування дерев'яних виробів.

Показані 1 - 30 із 30 пунктів
Показані 1 - 30 із 30 пунктів