Воск для дерева

Інформація

Новинки

Кольоровий Віск Левер "Тютюн" (500 мл.) Голден Вейв

Новий товар

vosk-tabak-leverВіск кольору "тютюн" (оливковий) для дерева, вощіння меблів. Golden Wave . Для створення ефекту зістареної деревини. Надійно захищає дерев'яні вироби. Левер віск Голден Вейв надає виробам з дерева неповторний дизайн, створює дух минулого часу.  Виготовлений в Голландії. Легко наносити своїми руками.Для дерева меблів, балок, вагонки,для  вощіння меблів. 

Детальніше

2 од.

Увага: Остання одиниця!

828,99 ₴

  • 1 шт
  • 6 шт.

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Колір табак
Бліск Мат
Бренд Golden Wave
Виробництво Нідерланди
Витрати (м.кв. з 1 л.) 20
Витрати (м.кв. с 1 бан.) 10
Термін висихання 24 години
Спосіб нанесення шпатель
Розбавлення скипидар
Матеріал воск
Пакування 500 мл.
Зберігання 2 года

Інформація

Віск "Тютюн" Golden Wave Kleur Wax Lever.

Для покриття паркету, меблів всередині приміщень.

Віск оливкового кольору для вощіння меблів та інших дерев'яних поверхонь. Це кращий кольоровий віск для нанесення на дерев'яні меблі. Багаторічний досвід, скандинавські традиції, 100% натуральна сировина знайшли своє втілення в цьому прекрасному безпечному продукті, за допомогою якого Ви легко можете зробити красиву вощену состаренную дерев'яну поверхню.

Сфера застосування кольорового воску для підлоги і меблів.

Левер віск Голден Вейф чудово підходить для будь-якої необробленої деревини, меблів, підвіконь, стін, стель, балок, віконних рам всередині приміщення, плінтусів, декоративних конструкцій, балясин, перил, багетів для полотен і дзеркал, а також для паркету та ламінату. Також цей віск відмінно підходить для затонірованной раніше деревини будь-яким бейцем або морилками. Такий вид обробки підсилює ефект старіння деревини традиційним способом.
Віск Голден Вейф використовується для вощіння деревини, що знаходиться всередині приміщення.

Карнаубський віск в кольоровому левер воскі для деревини.

Левер віск Голден Вейф містить в складі «карнаубский» віск. Справжнім безпечним воском для дерева вважається віск, який містить віск пальми карнауби. Голден Вейф Віск, виготовлений з додаванням карнаубского, є більш екологічно прийнятним, оскільки сам віск карнауби видобувається без використання хімічесіх речовин, чого не можна сказати про соєвому воску, який являє собою суміш хімічних добавок. Соєвий віск на відміну від карнаубского хімічно переганяється з синтетичеких добавками і в основному з насіння ГМО. Соєвий віск ГМО хімічно переганяють за допомогою нафтохімічних розчинників, таких як гексан.
Карнаубський ж віск видобувається з листя пальми карнауби і відомий як Королева воску. Віск отримують з листя шляхом їх дроблення, очищення, а потім відбілювання. Карнаубський віск не засвоюється організмом людини і тварин і виводиться без змін. До складу карнаубского воску входить корична кислота (10%), яка є антиоксидантом.
Карнаубський віск має блискучий зовнішній вигляд і використовується так само:

в автомобільному воску
в лаку і кремі для взуття, шкіри
в лаках для гітари
у воску для підлоги і меблів
в якості покриття для зубної нитки.
Карнаубський віск є важливим інгредієнтом в косметиці (губна помада, туш, рум'яна, тіні для повік). У харчових продуктах карнаубський віск використовується в жувальній гумці, цукерках, морозиві, в обробці свіжих фруктів, використовується як покриття для таблеток у фармацевтичній промисловості.
Дерев'яна поверхня, оброблена Левер воском Голден Вейф, має тверду, гладку і суху поверхню, до неї не прилипає ніяка бруд. Вощеная поверхню буде завжди чиста і красива.

Обробка дерева бджолиним і карнаубським воском.

Бджолиний віск - другорядний продукт виробництва меду, він має низьку температуру плавлення і сам по собі досить крихкий і ламкий. Змішання двох восків - бджолиного з самим твердим Карнаубським призвело до створення воску міцного і довговічного, легкого в застосуванні. Прекрасний матеріал суміші восків - чистий екологічний віск Голден Вейф для обробки деревини, в тому числі паркету і сходів, кабінетів, створює міцну, сяючу поверхню за рахунок природних властивостей бджолиного воску і тугоплавкости і твердості карнаубского воску, який називають «Королевою восків».
Виходячи з наявної інформації приходимо до висновку, що для обробки деревини в чистому вигляді бджолиний віск не використовується, оскільки поверхня буде липкою і схильної до швидкого забруднення. Доцільно застосовувати віск, який є сумішшю бджолиного і карнаубского восків, про що обов'язково вказано на упаковці з воском.

Як наносити своїми руками кольоровий Левер (тютюн) віск для дерева.

Нанести своїми руками кольоровий віск Голден Вейф на деревину дуже легко і просто. Зашліфуйте поверхню вздовж волокон шліф. шкуркою № 220-280, очистіть від пилу. Баночку з воском можна попередньо розігріти на водяній бані, а можна і не розтоплювати, як Вам зручно. Просто попередньо підігрітий віск легше наносити, він протікає в усі тріщини, куточки, отвори і розподіляється тонюсеньким шаром. Пензлем з натуральною щетиною нанесіть шар воску на дерево, залишки необхідно зібрати бавовняно паперової тканиною або фланеллю. Це перший шар. Для створення поліпшеного меблевого ефекту можна нанести другий шар, але вже Голден Вейф воском прозорим античним.
Через 24 години можливе легке використання.

vosk-tabak-lever-golden-wave

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: