Фарба для стелі

краска водоэмульсионноя матовая для покраски потолка в Киеве

            Водоемульсійна фарба для стель.Якість фарбування стелі - візитна картка квартири або приватного будинку. Для початку давайте проставимо пріоритети. Ви хочете, щоб стелі були матові або глянцеві (блискучі). А може подобаються Вам стелі з сатиновим блиском (атласним). На матовій стелі не видно жодних дефектів, які не були усунені пі...

краска водоэмульсионноя матовая для покраски потолка в Киеве

            Водоемульсійна фарба для стель.Якість фарбування стелі - візитна картка квартири або приватного будинку. Для початку давайте проставимо пріоритети. Ви хочете, щоб стелі були матові або глянцеві (блискучі). А може подобаються Вам стелі з сатиновим блиском (атласним). На матовій стелі не видно жодних дефектів, які не були усунені під час підготовчих робіт під фарбування. Глянцева фарба, навпаки, проявить всі видимі і невидимі деффекти. Є категорія фарб, які створюють ефект глибини, перспективи. До таких фарб відносяться водоемульсійні фарби виробництва Нідерланди Авіс, є навіть самоочищаються. Якщо мухи або москіти або навіть павуки уподобали Вашу стелю, то ніякі сорінкі- мусорінкі і павутина не зможуть на стелі затриматися. Фарба самостійно очищає поверхню стелі. Ця властивість працює і в кімнаті для курців - на стелі не залишається кіптяви, він завжди білий, як ніби тільки пофарбований. Для отримання стель з блиском шовку рекомендую застосувати фарбу Сигма Полісатін або Акрілтікс Поліфарб. Якщо Ви хочете супер матові стелі, рекомендую використовувати Авіс Пермоглаз. Хорошим демократичним варіантом матової фарби для стелі може бути Фарба Сніжинка Поліфарб. Вона недорога за ціною, має високу білизну і покриваність.

Актуальною фарбою для будь-якого стелі може бути фарба "Гумова", яка також є в наявності в нашому магазині. "Гумова" фарба еластична, матова, досить міцна.

Докладніше

Фарба для стелі Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів