ЭРАФЛАЙМ

Інформація

Електрорадіатор ЕРА + 12 секцій

Новий товар

Електрорадіатор з Термоконтролером ЕРА + "12 секцій 1,5 квт. Для обігріву кімнати до 28 м.кв.

Детальніше

66 од.

5 498,00 ₴

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд ERA
Виробництво Україна
Застосування Інтер'єрне
Колір Білий
Обігрів кімнати (h 2,7) м2 до 21
Максимальна потужність секцій радіатора 2,3 КВт
Спосіб обігріву Конвекция 90% + Инфракраснрое 9%
Напруга 160 - 240 В
Сила струму 9 А
Частота 50 Гц
Потужність нагрівача 1,5 КВт
Середнє споживання електроенергії Вт/годину 400 Вт
Терморегулятор электронный многоканальный программатор
Термодатчик 1 воздуха + 1 поверхности
Управління 2 кнопки
Температура в кімнаті +4 С -- +35 С
Температура поверхні радіатора до 80 С
Гистерезис плавная регулировка без переключений
Захист IP 44
Додатковий захист 1. От перепадов напряжения, 2. От перегрева поверхности(можно накрывать), 3. От отсутствия питания(память)
Матеріал Алюминий
Встановлення Напольный / настенный
Висота 55,5
Ширина (см.) 85
Глибина 9,5
Вага 18 кг
34 Глитерм-20
Комплектація в коробке
Пакування Картонная коробка

Інформація

Електрорадіатор ЕРА + 12 секцій.


Ідеальним рішенням для обігріву кімнати площею до 28 м.кв. служить 12 секційний алюмінієвий електричний радіатор Ера плюс. Радіатор оснащений приладом - термопрограмматором, завдяки якому середнє споживання електроенергії складає 450 Втчас, що істотно зменшує вартість обігріву приміщення в опалювальний період. Радіатор здатний працювати в декількох режимах, таких як:

Режим Турбокомфорт - в тому випадку, коли необхідно за короткий проміжок часу терміново обігріти приміщення, в лічені хвилини (до півгодини) в приміщенні вже комфортна температура повітря і радіатор може бути переведений в режим роботи «Комфорт», просто підтримуючи досягнуту температуру повітря в приміщенні.

Режим Комфорт, Режим Економ, Режим «Не замерзати (не працює)». Радіатор Ера плюс заповнений незамерзаючої рідиною, спеціально призначеної для опалювальних систем в житлових приміщеннях. У разі відсутності електроенергії батарея не замерзне в холодну пору року. Така опція робить можливим радіатори Ера плюс використовувати в гаражах, складських приміщеннях, кіосках, насосних станціях.

Електро радіатор Ера плюс простий в управлінні і програмуванні, має вбудований годинник, звукові підказки. Освітлене табло програматора має великі цифри. Батарею можна встановити на стіну, або використовувати в мобільному вигляді - на коліщатках, які запропоновані покупцям як додаткова опція на вибір. Радіатор має два вбудованих датчика температури, один з яких контролює температуру повітря в приміщенні, а другий температуру нагрівається поверхні. Доступна опція обмеження нагрівання температури поверхні радіатора, на той випадок, якщо в будинку є маленькі діти. Електрорадіатор має 5 ступенів захисту по електриці.

19 інших товарів в цій категорії: