ТЭНы

Інформація

Тен з терморегулятором (программатором) Ера + 0,91кВт

Новий товар

Електро-тен 910 Ватт в комплекті з блоком управління радіатором (програматор клімат контроль), застосовується для систем опалення в приміщеннях, економічний 0,91 квт. Контролює середню витрату електроенергіі в опалювальний період до 0,3 кВт / год.

Детальніше

198 од.

1 635,02 ₴

  • Подключение в батарею справа (правая резьба)
  • Подключение в радиатор слева (левая резьба)

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Інформація

Електро-тен з терморегулятором-програматором 0,91 квт.

Електротен виготовлений з нержавіючої сталі, використовується для встановлення в радіатори опалення з алюмінію, біметалу, чавуну. Тен потужністю 910 Ватт (0,91 кВт) призначений для батареї, що складається з 7-8 секцій, для обігріву приміщення площею від 17 до 18 м.кв. як основний обігрів.

Блок керування дозволяє управляти процесом обігріву приміщення за розкладом. У певні години певна температура. Інноваційнє програмне забезпечення тримає під контролем задані Вами параметри теплових режимів з понеділка до неділі і 24 години на добу. При цьому розумний програматор враховує всі джерела тепла, сонце, зміна температури на вулиці, працює економно, що можна порівняти з економним водінням автомобіля.

Блок ЕРА + пристосований для установки на секційні батареї опалення, виготовлені з різних матеріалів, і навіть на старі чавунні, що істотно зменшує витрати користувача на комунальні послуги.

Сподіваємося, що, використовуючи це прекрасний винахід, наші клієнти будуть задоволені і порекомендують таку систему опалення своїм друзям і знайомим.

Якщо Вам сподобалася ідея, Ви можете в нашому магазині придбати не тільки комплект ТЕН + Блок ЕРА +, а й готовий електричний радіатор з Блоком управління. Для цього перейдіть за посиланням:

13 інших товарів в цій категорії: