Категории

Информация

 ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ.

 

Доставка Товару здійснюється службою експрес-доставки «Нова пошта», або іншою, яка вказана на сайті Продавця. Передача Товару Покупцеві здійснюється різними способами на вибір Покупця при заповненні заявки замовлення.

Територія доставки Товарів, представлених на сайті, обмежена межами України та можливостями служби доставки «Нова пошта» чи іншими перевізниками.

Затримки у доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

Відправка Товару по Україні здійснюється у робочі дні на наступний день після здійснення замовлення. Замовлення, отримані в п’ятницю, можуть бути надіслані в понеділок. Відстежити рух відправлення можна по номеру відправлення (надається після відправлення автоматично) на офіційному сайті Нової Пошти або іншого перевізника. Терміни доставки 2-7 робочих днів за умови наявності Товару на складі. 

Право власності та ризик випадкової загибелі, втрати чи пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі Товару Продавцем перевізнику. Підтвердженням факту передачі Товару у власність Покупця є товаро-транспортна накладна від перевізника. Шляхом проставлення Покупцем підпису в документах служби доставки, він підтверджує, що Товар (замовлення) був отриманий ним у належному стані та комплектності. 

При доставці замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній у замовленні як одержувач. 

При прийнятті замовлення  Покупець (Одержувач) зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленому вигляду та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до Товару, Покупець (Одержувач) підписується в документі служби доставки. Підпис у документах свідчить про те, що претензій до стану Товару Покупцем (Одержувачем) не заявлено та Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі в належному стані Товару Покупцю (Одержувачу). 

У випадку виявлення недоліків у Товарі Покупець зобов’язаний зафіксувати їх у складеному акті довільної форми або у формі, розробленої перевізником. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару або повернення коштів (за умови їх сплати), заповнивши при цьому Акт рекламації (фізична особа додатково заповнює Акт про видачу коштів при поверненні товарів за умови здійснення попередньої оплати. Усі зразки документів для заповнення знаходяться на сайті Продавця).

Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог, передбачених у п.  цього Договору, визнається отримання Покупцем Товару в належному стані та у повній комплектності. 

Уточнити дату, час доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження замовлення.

Покупець розуміє і погоджується, що здійснення доставки – це окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві права вимагати доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця і не передбачає можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем компанії-перевізнику самостійно, при отриманні Товару. Точна вартість доставки визначається компанією-перевізником і озвучується кур'єром компанії при доставці Товару Покупцю.

Сторони дійшли згоди, що у випадку доставки Товару перевізником Продавець декларує в транспортних документах мінімальну страхову вартість Товару, якщо Покупець в письмовій формі своєчасно не інформує Продавця про іншу бажану страхову вартість Товару.