Краска Фасадная

Інформація

Розпродаж! Фарба фасадна Polyfarb Фасад Ультра 1,4 кг Збільшити для перегляду

Фарба фасадна Polyfarb Фасад Ультра 1,4 кг

Новий товар

Фарба Фасад Ультра Polyfarb- водна дисперсійна фарба призначена для декоративного захисного фарбування фасадів будинків з бетону і оштукатурених, з дерева, ДВП і інших неметалічних поверхонь, для виконання робіт в середині приміщень, а також для фарбування загрунтованих антикорозійним Грунтом металевих поверхонь.

Склад: акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, добавки, вода.

Детальніше

12 од.

81,99 ₴

  • 1 шт
  • 8 шт.

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бліск Мат
Бренд Polifarb
Виробництво Україна
Витрати (м.кв. с 1 л.) 7
Витрати (м.кв. с 1 бан.) 7
Термін висихання 2 часа
Спосіб нанесення кисть / валик / пульверизатор
Розбавлення вода
Вага 1,4 кг
Щільність (кг/л) 1,5
Твердий залишок (%) 60
Зберігання 2 года

Інформація

Фарба Фасад Ультра Polyfarb.

Спосіб застосування.

Підготовка поверхні перед ґрунтуванням.

Призначена для фарбування поверхня повинна бути ретельно очищена від тендітних утворень і пилу, не мати тріщин, подряпин. Старі клейові і крейдяні покриття необхідно видалити, а старі міцні лакофарбові покриття досить вимити водою з миючими засобами. Свіжу штукатурку можна фарбувати через 3-4 тижні, а бетон - через місяць.

Грунтування поверхні.

Підготовлену поверхню заґрунтувати ґрунтовкою Грунт -Еко або Профі - Грунт відповідно до рекомендацій, наведених на упаковці грунтовки.

Фарбування.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати в упаковці. Фарбу наносити пензлем, валиком або методом розпилення. Для досягнення хорошого декоративного та захисного ефекту фарбу наносити не менше, ніж в два шари з міжшарової сушінням 2 години. Фарбувальні роботи проводити при температурі + 5 до + 30 С. Витрата фарби на одношарове покриття складає 180 220 г / м.кв. в залежності від поверхні. Інструменти після закінчення роботи промити водою.

Фарба пожаробезопасна і не містить токсичні органічні розчинники. Краскуі зберігати і транспортувати при температурі вище + 5 С в щільно закритій тарі.

Аксесуари

8 інших товарів в цій категорії: