Асортимент

Інформація

Фарба Акрилтікс 4,2 кг стійка до миття інтер'єрна Polifarb Збільшити для перегляду

Акрилтікс Polifarb 4,2 кг стійка до миття інтер'єрна фарба

Новий товар

Акрилтікс - акрилова водно дисперсійна фарба, призначена для високоякісного фарбування стелі та стін всередині приміщень по бетонних, обштукатурених, гіпсокартонних, цегляних, дерев'яних підстав, а також шпалер, ДВП і інших неметалічних поверхонь. Можливе забарвлення металевих поверхонь, загрунтованих антикорозійною ґрунтовкою.

Детальніше

12 од.

289,80 ₴

  • 1 шт
  • 4 шт.

Вы можете оплатить картой
Вы можете оплатить картой

Характеристики

Бренд Polifarb
Виробництво Україна
Витрати (м.кв. с 1 л.) 9
Витрати (м.кв. с 1 бан.) 36
Термін висихання 2 часа
Спосіб нанесення кисть / валик / пульверизатор
Розбавлення вода
Вага 4,2 кг
Щільність (кг/л) 1,5
Твердий залишок (%) 60
Зберігання 2 года

Інформація

                                            Акрилтікс -

акрилова водно дисперсійна фарба, призначена для високоякісного фарбування стелі та стін всередині приміщень по бетонних, обштукатурених, гіпсокартонних, цегляних, дерев'яних підстав, а також шпалер, ДВП і інших неметалічних поверхонь. Можливе забарвлення металевих поверхонь, загрунтованих антикорозійною ґрунтовкою.

Склад: акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, добавки, вода.

Спосіб застосування:

Підготовка поверхні.

Призначена для фарбування поверхня повинна бути ретельно очищена від тендітних утворень і пилу, не мати тріщин, подряпин. Старі клейові і крейдяні покриття необхідно видалити, а старі міцні лакофарбові покриття досить вимити водою з миючими засобами. Свіжу штукатурку можна фарбувати через 3-4 тижні, а бетон - через місяць.

Грунтування поверхні.

Підготовлену поверхню заґрунтувати ґрунтовкою Грунт -Еко, Профі - Грунт або Грунт-концентрат 1: 4 ТМ Polifarb відповідно до рекомендацій, наведених на упаковці грунтовки.

Фарбування.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати в упаковці. Фарбу наносити пензлем, валиком або методом розпилення в один - два шари з міжшарової сушінням 2 години. Фарбувальні роботи проводити при температурі від +5 до + 30 С, в добре вентильованих приміщеннях. Провітрювати приміщення слід доісчезновенія специфічного для матеріалу запаху, після чого приміщення можна експлуатувати. Витрата фарби на одношарове покриття складає 110-150 г / м.кв. в залежності від поверхні. Після закінчення роботи інструменти помити водою. Поверхні, пофарбовані фарбою Акрілтікс, можна мити не раніше, ніж через 7 діб після нанесення.

Фарба пожаробезопасна і не містить токсичні органічні розчинники.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: